حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی / نشست منصوریان و افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : ورزشی

منصوریان و افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در محل این باشگاه جلسه ای را برگزار کردند.


نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی

مهاجم تیم فوتبال استقلال, استقلال, فسخ قرارداد, افتخاری, عبدالهی, استقلال تهران, منصوریان
به نقل از طاها پخش علیرضا منصوریان به همراه نصراله عبدالهی دقایقی پیش با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه برگزار کردند.

گفتگوی منصوریان و شماره ٩ آبی ها

با توجه به غیبت رضایی در تمرین آبی ها و همچنین بحث حضور این بازیکن در یک تیم چینی به همین علت علیرضا منصوریان امروز در تماس با کاوه رضایی پیگیر حالت وی شد.

سرمربی آبی ها در تماس امروز خود به رضایی گفته که شخصا تلاش خواهد کرد تا مشکلش را حل کند.

حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی

مدافع مصدوم تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود برای بررسی روند درمانی اش توسط کادر پزشکی تیم ملی در اردوی ایران حاضر شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانتیم ملی نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی ... عبدالهی دقایقی پیش با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه برگزار کردند. ... حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی. نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال گفتگوی منصوریان و شماره ٩ آبی ها با توجه به غیبت رضایی در تمرین آبی ها و ... پیش با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه برگزار کردند. ... حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال | خبر ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت. اردوی تیم ملی ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال. علیرضا منصوریان به ... آزمون روی نیمکت تیم والیبال هاوش گنبد نشست | مهاجم تیم ملی - قطره مهاجم تیم ملی بار دیگر از نزدیک رقابت تیم والیبال هاوش گنبد را از نزدیک نظاره کرد. ... اردوی ملی پوشان فوتبال در هتل المپیک آغاز شد/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال | - قطره جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/امروز تکلیف خروجی استقلال مشخص می شود؟ ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت ... برگزاری نشست مدیران 6 باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان و صدور مجوز حرفه ای ... فهرست کارلوس کی روش کامل شد/ حضور یک استقلالی دیگر در اردوی تیم ... مهاجم تراکتورسازی به اردوی تیم ملی فوتبال در امارات دعوت شد. ... همچنین وریا غفوری که نامش در فهرست اولیه کارلوس کی روش برای حضور در اردوی تیم ملی قرار نداشت،امشب با حضور در هتل المپیک خود را به ... آزمون روی نیمکت تیم والیبال هاوش گنبد نشست ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال ... نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال ... دقایقی پیش با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه برگزار کردند. ... حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی نشست منصوریان و افتخاری حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال ... نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال ... وریا غفوری درباره شرایط خودش، استقلال و حرف وحدیث هایی که در مورد این تیم مطرح شده ... به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال .... فهرست کارلوس کی روش کامل شد حضور یک استقلالی دیگر در اردوی تیم ملی · بارندگی. نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال. ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال. - آفتاب ورزشی .... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت. - شهر خبر ... جی نیوز - آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک وریا غفوری هم در اردو حضور ... جی نیوز - آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک وریا غفوری هم در اردو حضور یافت. ... برگزاری نشست مدیران ۶ باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان و صدور مجوز حرفه ای. ورزشی ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :