خروجی جلسه افتخاری و منصوریان از زبان سرمربی استقلال

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را درباره جلسه خود با افتخاری ارائه داد .


خروجی جلسه افتخاری و منصوریان از زبان سرمربی استقلال

استقلال, استقلال تهران, مدیر عامل باشگاه استقلال, افتخاری, سرمربی تیم فوتبال استقلال, منصوریان
به نقل از طاها پخش علیرضا منصوریان درباره جلسه اش با مدیرعامل استقلال گفت: در این جلسه که عبداللهی و توفیقی هم حضور داشتند، درباره آخرین حالت استقلال در ادامه راه صحبت کردیم. ما باید خود را برای بازی با السد آماده کنیم. در این جلسه افتخاری توصیه های خود را به ما گفت و در مجموع نتایج خوبی به دست آمد.

او در پایان گفت: بحث امکانات و لوازم لازم برای پیشبرد اهداف استقلال در ادامه رقابت های پیش روی از مباحث اصلی ما بود و ان شاءاله بتوانیم بدون کم و کاست، راه را پیش ببریم. در اواخر این جلسه هم آرش افشین حاضر شد و درخواست خود را به مدیرعامل محترم باشگاه ارائه نمود.

منبع : باشگاه خبرنگارانال | باشگاه ... سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را درباره جلسه خود با افتخاری ارائه داد. منصوریان: صحبت های من و افتخاری برای ادامه راه استقلال بود | ایسنا | خبروان سرمربی استقلال می گوید، جلسه اش با مدیرعامل این باشگاه درباره ادامه راه این تیم بوده است. ... نتیجه جلسه منصوریان و افتخاری از زبان سرمربی استقلال ... خروجی جلسه افتخاری و منصوریان از زبان سرمربی استقلال روش صحیح گرم کردن ... منصوریان: باید برای بازی با السد آماده شویم / پایان جلسه استقلالی ها ... جلسه روز یکشنبه منصوریان با افتخاری بی آنکه لیست خروج این تیم مشخص ... خروجی جلسه افتخاری و منصوریان از زبان سرمربی استقلال, باشگاه ... امروز تکلیف خروجی استقلال مشخص می شود؟ :: ورزش سه سرمربی استقلال قرار است در پایان تمرین امروز تیمش جلسه ای با مدیر عامل این باشگاه برگزار کند. ... جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری ... جلسه منصوریان و افتخاری در باشگاه استقلال | سرمربی تیم فوتبال - قطره سرمربی تیم فوتبال استقلال، جلسه ای را با مدیرعامل این باشگاه برگزار ... جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/امروز تکلیف خروجی استقلال ... Missing: زبان جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/امروز تکلیف خروجی استقلال ... سرمربی استقلال قرار است در پایان تمرین امروز تیمش جلسه ای با مدیر عامل این باشگاه برگزار کند. -کلید واژه ها: است. Missing: زبان جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/ امروز تکلیف خروجی استقلال ... سرمربی استقلال قرار است در پایان تمرین امروز تیمش جلسه ای با مدیر عامل این ... رود تا جلسه ای با سیدرضا افتخاری برگزار کند و احتمالا در آن لیست خروجی باشگاه را رسما اعلام کند. ... تبریک سال 2017 از زبان ستارگان بوندسلیگا. جلسه منصوریان با مدیرعامل استقلال جلسه افتخاری با منصوریان/ سرمربی استقلال به دیدار مدیرعامل رفت ... این تیم خواهند داشت تا در نهایت نام نفر اول نیمکت این تیم خروجی آن باشد. نیوزسورس - جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/ امروز تکلیف خر... سرمربی استقلال قرار است در پایان تمرین امروز تیمش جلسه ای با مدیر عامل این ... رود تا جلسه ای با سیدرضا افتخاری برگزار کند و احتمالا در آن لیست خروجی باشگاه را رسما اعلام کند. ... تبریک سال 2017 از زبان ستارگان بوندسلیگا. افتخاری: لیست خروجی استقلال هفته بعد مشخص می شود/ رحمتی باید ... افتخاری: لیست خروجی استقلال هفته بعد مشخص می شود/ رحمتی باید اعتماد . ... با هماهنگی ایجاد شده میان سرمربی و مدیرعامل، اوایل هفته آینده اعضای کادر فنی همراه با سرپرست و مدیرفنی ... در این جلسه آقایان سید رضا افتخاری، نصرالله عبداللهی و علیرضا منصوریان حضور داشتند که در ... روایت غائله 14 اسفند از زبان رئیس پلیس وقت

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :