ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته :

مدیر عامل آتش نشانی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام به موقع آتشنشانان همدانی از مرگ نجات یافتند.

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ محمدرضا بیاناتی اظهار کرد: در این حادثه که شامگاه روز یکشنبه رخ داد، 6 کارگر این ساختمان در حال احداث با امدادرسانی آتشنشانان باتجربه همدان نجان پیدا کردند.

همدان, ریزش ساختمان, نجات حادثه دیدگانوی اضافه کرد: آتشنشانان سه ایستگاه عملیاتی همدان در فاصله سه دقیقه با حضور در محل حادثه نسبت به امدادرسانی اقدام کردند.

این مسئول علت بروز این حادثه را ریزش سقف ساختمان در حال ساخت عنوان کرد و افزود: مصدومان این حادثه که دچار شکستگی از ناحیه سر، دست و پا شده بودند به بیمارستان انتقال یافتند ضمن اینکه ساختمان مورد حادثه نیز تحت ایمنی قرار گرفت.

بیاناتی خاطرنشان کرد: پایه های بکار رفته برای احداث این ساختمان نیز استحکام لازم را نداشت و موجب بروز حادثه شد.

وی با تاکید بر لزوم رعایت ایمنی در ساخت و ساز گفت: در حاشیه این حادثه یکی از بانوان ساکن در مجاور ساختمان نیز دچار استرس و حمله عصبی شده بود که تحت امدادرسانی قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگارانفتند - رادیکال خبر کارگران حادثه ریزش ساختمان در همدان از مرگ نجات یافتند ... پیروزی صدرنشین ها در لیگ والیبال یک بازی نیمه کاره ماند · منصوریان مشکل را پیدا کردم و تا ته خط می روم ... سقوط مرگبار کارگر جوان از پشت بام ساختمان نیمه کاره سقوط مرگبار کارگر جوان از پشت بام ساختمان نیمه کاره. ... مرگ یک کارگر براثر ریزش ساختمان ... سقوط مرگبار یک کارگر از طبقه چهارم ساختمانی در همدان ... حدود ساعت 12 امروز تلفن بازپرس کشیک قتل به صدا درآمد و خبر مرگ کارگر جوانی از سوی ... منادیان دفاع از حقوق بشر در بسیاری از ممالک دست درازی می کنند قاتل نامرئی مرگ زوج جوان را در گرگان رقم زد قاتل نامرئی مرگ زوج جوان را در .... نجات حادثه دیدگان ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان نجات حادثه ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :