ریزش ساختمان نیمه کاره در همدان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته :

مدیر عامل آتش نشانی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام به موقع آتشنشانان همدانی از مرگ نجات یافتند.

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ محمدرضا بیاناتی اظهار کرد: در این حادثه که شامگاه روز یکشنبه رخ داد، 6 کارگر این ساختمان در حال احداث با امدادرسانی آتشنشانان باتجربه همدان نجان پیدا کردند.

نجات حادثه دیدگان, همدان, ریزش ساختمانوی اضافه کرد: آتشنشانان سه ایستگاه عملیاتی همدان در فاصله سه دقیقه با حضور در محل حادثه نسبت به امدادرسانی اقدام کردند.

این مسئول علت بروز این حادثه را ریزش سقف ساختمان در حال ساخت عنوان کرد و افزود: مصدومان این حادثه که دچار شکستگی از ناحیه سر، دست و پا شده بودند به بیمارستان انتقال یافتند ضمن اینکه ساختمان مورد حادثه نیز تحت ایمنی قرار گرفت.

بیاناتی خاطرنشان کرد: پایه های بکار رفته برای احداث این ساختمان نیز استحکام لازم را نداشت و موجب بروز حادثه شد.

وی با تاکید بر لزوم رعایت ایمنی در ساخت و ساز گفت: در حاشیه این حادثه یکی از بانوان ساکن در مجاور ساختمان نیز دچار استرس و حمله عصبی شده بود که تحت امدادرسانی قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان مدیر عامل آتش نشانی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام به موقع آتشنشانان همدانی از مرگ ... ایرنا - نجات حادثه دیدگان ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان همدان- ایرنا- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام ... نجات حادثه دیدگان ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان | خبر فارسی همدان- ایرنا- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام ... نجات حادثه دیدگان ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان - خبر 24 محمدرضا بیاناتی دوشنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این حادثه که شامگاه روز یکشنبه رخ داد، 6 کارگر این ساختمان در حال احداث با ... ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمدرضا بیاناتی اظهار ... مصدومیت دانش آموزان بر اثر ریزش دیوار ساختمان نیمه کاره. ریزش ساختمان نیمه کاره یک قربانی گرفت - ایسنا مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از فرو ریختن یک ساختمان در حال ساخت در همدان خبر داد. نجات حادثه دیدگان ریزش ساختمان نیمه کاره از مرگ در همدان همدان- ایرنا- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: حادثه دیدگان ریزش یک ساختمان نیمه کاره در شهرک فرهنگیان در حاشیه شهر همدان با اقدام ... ریزش ساختمان نیمه کاره - جام جم آنلاین سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان نیمه کاره در غرب تهران خبر داد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :