همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفسنجان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته :

فرماندار رفسنجان گفت: اولین نمایشگاه خودرو و همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی و مقررات راهنمایی رانندگی تا پایان امسال در رفسنجان برگزار می شود.

همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفسنجان

رانندگی, رفسنجان, نمایشگاه, توسعه, عمومی
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ حمید ملانوری، گفت: این همایش یک کار فرهنگی آموزشی برای استفاده از فرهنگ خودروهای عمومی و برای بالابردن سطح فرهنگ اجتماعی مواجه شدن با حوزه خودرو صورت می گیرد.

وی افزود: این همایش یک نمایشگاه بازرگانی نیست بلکه یک کار فرهنگی است.

ملانوری با بیان اینکه این اقدام با همکاری سازمان های مردم نهاد انجام می گیرد تصریح کرد: در حوزه خودرو مشکلاتی وجود دارد، در ترافیک کلان شهرها زیاد خودروها تک سرنشین هستند در حالیکه استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانع از اتلاف وقت و هزینه و افزایش آلایندگی می شود.

وی خاطر نشان کرد: ضروری است که سطح آگاهی مردم در این زمینه بالا رود و فرهنگ عمومی در این حوزه ورود پیدا کند.

فرماندار رفسنجان خاطر نشان کرد: کیفیت این همایش اهمیت دارد و می توان در خلال آن کارگاه آموزشی در قالب فیلم ، سی دی ، نشست و غیره برپا کرد تا فواید و تاثیر آن را مردم ببینند.

منبع : باشگاه خبرنگارانیوز پایگاه خبری خانه خشتی رفسنجان. ... برپایی اولین نمایشگاه خودرو و همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفسنجان برپایی اولین نمایشگاه خودرو و ... زیرساخت های ورزشی به توسعه حمل و نقل سبز کمک می کند | خبروان مسمومیت 24 افغانستانی در روستای علی آباد انقلاب رفسنجان دارای ۱۳ خبر مرتبط ... خطیب جمعه اردبیل: داعش، ابزار کار استکبار جهانی دارای ۷ خبر مرتبط ... سیاست زدگی در کشور موجب از بین رفتن فرهنگ دفاع از منافع ملی ... امیررضا یوسفیان هدف از برگزاری این همایش را فرهنگسازی کاهش استفاده از وسایل نقلیه و در ... استفاده از وسایل نقلیه شخصی در کلانشهر ها بیشتر از وسایل حمل و نقل ... استفاده از وسیله نقلیه شخصی بیشتر از حمل و نقل/ جریمه خودروهای ... از وسایل نقلیه شخصی در کلانشهر ها بیشتر از وسایل حمل و نقل عمومی است ... حجت الاسلام واعظ موسوی: نیاز به بسط فرهنگ شیعه در قالب آموزه های ... همایش دومین انقلاب فردا در اهواز برگزار می شود ... مسموم شدن 24 افغانستانی در رفسنجان با شربت مسموم ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :