درخواست بولتون از ترامپ برای تلافی اقدام سازمان ملل بر ضد رژیم صهیونیستی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : بین الملل

سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل از رئیس جمهور منتخب این کشور خواست اقدام اخیر شورای امنیت در تصویب قطعنامه ضدصهیونیستی را تلافی کند.

درخواست بولتون از ترامپ برای تلافی اقدام سازمان ملل بر ضد رژیم صهیونیستی

رئیس جمهور منتخب, سفیر, بین الملل, دونالد ترامپ, سازمان ملل, جان بولتون, قطعنامه ضدصهیونیستی, شورای امنیت, آمریکا
به نقل از طاها پخش ؛ نشریه هیل نوشت: سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل خواستار اقدام تلافی جویانه کشورش در برابر سازمان ملل و کشورهای عضو این نهاد بین المللی که از قطعنامه ضدشهرک سازی اسرائیل حمایت کرده بودند، شد.

جان بولتون روز یکشنبه با اشاره به دو کشور مالزی و ونزوئلا، گفت آمریکا باید کمک های خارجی به این کشور ها را قطع کند.

با این وجود، وی تصریح کرد دولت ترامپ و اسرائیل باید به این کشور ها فرصت دوباره بدهند.

سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل در ادامه گفت: «به اعتقاد من آنچه اسرائیل و دولت ترامپ باید انجام دهند این است که بگویند ببینید ما می خواهیم به همه یک فرصت دوباره دهیم تا این قطعنامه را لغو و قطعنامه دیگری که قابل قبول باشد، به تصویب برسانند. در غیر اینصورت ما برای نشان دادن نارضایتی خود اقداماتی انجام خواهیم داد.»

بولتون تاکید کرد: همه می دانند دیدگاه دونالد ترامپ با اقدام دولت اوباما مختلف است و رای ممتنع آمریکا در شورای امنیت با هدف بستن دست و پای وی انجام شده است.

این شایعه مطرح شده بود که جان بولتون برای پست وزیر امور خارجه در دولت آینده معرفی شود اما موضع گیری وی ضد روسیه با مواضع ترامپ در تضاد بود.

وی همچنین از نمایندگان جمهوری خواه کنگره که خواستار قطع شدن پرداخت های آمریکا به سازمان ملل بودن، قدردانی کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانل بر ضد رژیم ... انتهای پیام/ برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست بولتون از ترامپ برای تلافی اقدام سازمان ملل بر ضد رژیم صهیونیستی» اینجا کلیک ... درخواست ترامپ از اوباما درباره قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی چه بود ... درخواست ترامپ از اوباما درباره قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی چه بود؟ ... شورای امنیت سازمان ملل در اقدامی بی سابقه پیش نویس قطعنامه پیشنهادی چهار کشور ... اقدام تلافی جویانه رژیم صهیونیستی علیه سنگال و نیوزیلند, میزان, ۴۲دقیقه پیش ..... خشم ترامپ از تصویب قطعنامه علیه اسرائیل, بولتن, ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۱:۳۲. درخواست ترامپ از اوباما درباره قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی چه بود؟ | الف ... شورای امنیت سازمان ملل در اقدامی بی سابقه پیش نویس قطعنامه پیشنهادی چهار کشور مالزی، ونزوئلا، نیوزلند و سنگال در محکوم کردن شهرک سازی رژیم ... بولتون: هدف قطعنامه شورای امنیت علیه اسراییل، ضربه زدن به ترامپ بود سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل قطعنامه اخیر شورای امنیت در محکوم ... امیرعبداللهیان: قطعنامه شورای امنیت اقدامی موثر در مبارزه با تروریسم است ... سازمان ملل علیه رژیم صهیونیستی با هدف ضربه زدن به دونالد ترامپ ... به شدت تلافی جویانه چرا که همه می دانند دونالد ترامپ دیدگاه سیاسی ... عکس/ ماسک ویژه نیروی ضد داعش ... الف - جان بولتون: ترامپ باید حامیان قطعنامه ضد اسرائیلی را مجازات کند سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد، هدف قطعنامه اخیر شورای امنیت علیه ... اوباما، رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد تا اقدامی علیه اسرائیل در سازمان ملل ... کشورهای اسلامی یکپارچه از قطعنامه ضد شهرک سازی رژیم صهیونیستی ... پاسخ تلافی جویانه نتانیاهو به قطعنامه ضد اسرائیلی ... طیب نیا 4 سال پیش درخواست داد سند ... بولتون: قطعنامه ضد اسرائیلی ضربه محکم اوباما به دولت ترامپ بود نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل تصویب قطعنامه ضد صهیونیستی را ضربه محکم ... وی افزود: به نظرم این اقدام به منزله ضربه ای محکم به دولت آتی ترامپ بود و .... متن کامل قطعنامه سازمان ملل در محکومیت شهرک سازی رژیم صهیونیستی. بولتون: هدف قطعنامه شورای امنیت علیه اسرائیل، ضربه زدن به ترامپ بود بولتون: هدف قطعنامه شورای امنیت علیه اسرائیل، ضربه زدن به ترامپ بود. ... سازمان ملل علیه رژیم صهیونیستی «با هدف ضربه زدن به دونالد ترامپ» تصویب شد. ... آمریکا در سازمان ملل متحد تأکید کرد: «من صرفا بر این باورم که این اقدام بسیار ایده بدی بود... به شدت تلافی جویانه چرا که همه می دانند دونالد ترامپ دیدگاه سیاسی متفاوتی دارد و ... درخواست جان بولتون از ترامپ در خصوص قطعنامه ضد صهیونیستی جان بولتون گفته است که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل که شهرک سازی رژیم ... قطعنامه ضد صهیونیستی اقدامی بوده که با هدف در تنگنا قرار دادن ترامپ اتخاذ شده است. بولتون: هدف قطعنامه شورای امنیت علیه اسرائیل، ضربه زدن به ترامپ بود به گزارش مشرق، «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل علیه رژیم صهیونیستی «با هدف ضربه زدن به دونالد ترامپ» ... در سازمان ملل متحد تأکید کرد: «من صرفا بر این باورم که این اقدام بسیار ... به شدت تلافی جویانه چرا که همه می دانند دونالد ترامپ دیدگاه سیاسی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :