دستور تازه ابوبکر البغدادی به اعضای داعش

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : مجازی

رهبر گروه تروریستی داعش به اعضای این گروه دستور داده تا حملاتشان علیه کشورهای غربی و عربی را تشدید کنند.

دستور تازه ابوبکر البغدادی به اعضای داعش

گروه تروریستی, گروه داعش, ابوبکر بغدادی
به نقل از طاها پخش ، یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد: ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش از رهبران خارجی این گروه خواسته تا باندهای زیرزمینی داعش در کشورهای عربی را احیا کنند و به تشدید حملات علیه تأسیسات نفتی و منافع کشورهای خارجی عضو ائتلاف بین المللی بپردازند.

به گفته این منبع داعش به اعضای "مجلس شورای" این گروه دستور داده به حملات چشمگیر به ویژه علیه کشورهای اروپایی و منافع کشورهای خارجی در دنیا عرب بپردازند و کشتار بیشتری را به راه بیندازند.

یک منبع محلی در استان نینوا روز یکشنبه اعلام کرد که داعش به اعضای مهاجر خود دستور داده تا به کشورهایشان بازگردند و برای انجام حملات علیه مقرهای دولتی تشکیل "ولایت های عربی" را اعلام کنند.

منبع: ایسنا

منبع : باشگاه خبرنگاراناین | خبر فارسی البغدادی به سران گروه داعش تحت عنوان اعضای مجلس مشورتی مجاهدین دستور داده است هسته های ... ابوبکر البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ... حشد شعبی اعلام کرد: تازه ترین حمله داعش به یکی از پایگاه های ارتش در غرب استان . دستور تازه ابوبکر البغدادی به داعش | پیگیرنیوز رهبر گروه تروریستی داعش به اعضای این گروه دستور داده تا حملاتشان علیه ... محلی در استان نینوا اعلام کرد: ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش از رهبران ... دستور تازۀ البغدادی به اعضای داعش - رادیکال خبر صراط: رهبر گروه تروریستی داعش به اعضای این گروه دستور داده تا حملاتشان علیه کشورهای غربی و عربی را تشدید کنند. ... دستور تازه ابوبکر البغدادی به داعش. «ابوبکر البغدادی» و داعش آماده حمله به ترکیه شدند - نوداد ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش بامداد پنج شنبه همزمان با پیشروی نیروهای عراقی به سمت موصل، یک پیام صوتی جدید منتشر کرد. ... او همچنین از اعضای داعش خواست به طور کامل، از دستورات امرای مناطق پیروی کنند. ... تازه های سیاسی. دستور تازه ابوبکر البغدادی به داعش - اخبار فارسی - Shafaqna دستور تازه ابوبکر البغدادی به داعش. ... علی آبادکتول قهرمان مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گلستان شد. - آنا ... دستورات تازه "ابوبکرالبغدادی" برای اعدام نیروهای فراری داعش | دری نیوز دستورات تازه "ابوبکرالبغدادی" برای اعدام نیروهای فراری داعش ... گفت: افراد مسلح داعش ۳۵ تن از اعضای این گروه را به دلیل فرار از جبهه های نبرد و کوتاهی در ماموریت های ... بغدادی با انتشار یک فایل صوتی از اعضای داعش خواست به نبرد ... - مشرق تازه های جهان ... به گزارش مشرق،«ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش بامداد پنج شنبه همزمان با پیشروی نیروهای عراقی به سمت موصل، یک ... او همچنین از اعضای داعش خواست به طور کامل، از دستورات امرای مناطق پیروی کنند. به دستور بغدادی، ۵۹ سرکرده داعش اعدام شدند یک سیاستمدار عراقی اعلام کرد ابوبکر بغدادی دستور اعدام 59 مسئول بارز ... نشان دهنده عمق اختلاف های داخلی در میان اعضای داعش است و رهبران سیاسی و ... داعش - ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد این گروه به رهبری ابوبکر البغدادی از مجاهدین سلفی جداشده از شبکهٔ القاعده ... در ژوئن ۲۰۱۴ مهمترین موفقیت داعش با تصرف موصل دومین شهر بزرگ عراق به دست آمد. ..... گروه حکومت اسلامی عراق و شام شاخه دیگری را برای به کار گرفتن اعضای جدید در اردن .... ابوبکر بغدادی، خلیفه خودخوانده حکومت اسلامی دستور ضرب سکه های تازه را صادر ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :