بهرام قاسمی انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : سیاسی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه، حادثه تروریستی شهرک صدر بغداد را به شدت محکوم کرد.


بهرام قاسمی انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد

بهرام قاسمی, سخنگوی وزارت امور خارجه, حادثه تروریستی شهرک صدر بغداد, محکومیت
به نقل از حوزه طاها پخش طاها پخش ؛ بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجارهای امروز در شهرک صدر و مرکز بغداد را که به کشته و زخمی شدن ده ها کارگر و شهروند بی گناه عراقی انجامید به شدت محکوم کرد.

"بهرام قاسمی" با اشاره به افزایش اقدامات تروریستی در منطقه طی روزهای گذشته به ویژه در عراق، این اقدامات را از یک سو واکنش تروریست های تکفیری نسبت به شکست های فاحش هفته های اخیر و از سوی دیگر نتیجه عدم وجود عزم جدی در میان داعیه داران مبارزه با تروریسم در منطقه و دنیا دانست و ابراز امیدواری کرد روندهای سیاسی در سال جدید میلادی نهایتاً به اتحاد جمعی برای مقابله جدی با تروریسم منجر شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن ابراز تأسف شدید از کشته و مجروح شدن کارگران و دیگر شهروندان عراقی در انفجارهای بغداد، این فاجعه دردناک را به دولت و ملت عراق تسلیت گفت و با بازماندگان ابراز همدردی کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانکوم کرد به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد که به ... ایران انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد - خبرگزاری فارس به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد که به ... قاسمی انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد را محکوم کرد قاسمی انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد را محکوم کرد به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهرام قاسمی ... ایران انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد که به کشته و مجروح شدن ده ها ... قاسمی انفجار تروریستی امروز عراق را به شدت محکوم کرد - شبکه خبر قاسمی انفجار تروریستی امروز عراق را به شدت محکوم کرد ... وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی با توجه به انتشار اخباری مبنی بر شهادت تعدادی از هموطنان ... و سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با جدیت تمام در حال بررسی موضوع و هر گونه اقدام ... ایران حوادث تروریستی بغداد و استانبول را محکوم کرد - قدس آنلاین بهرام قاسمی انفجارهای انتحاری در بغداد و حمله مسلحانه به مردم در استانبول را به شدت محکوم کرد. ... ایران انفجار تروریستی در آنکارا را محکوم کرد ... قاسمی عملیات تروریستی در بغداد را محکوم کرد - رادیکال خبر به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی ضمن ابراز هم دردی با دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان این حادثه دردناک ... قاسمی انفجار تروریستی اخیر در شمال شرق بغداد را محکوم کرد. ایران حوادث تروریستی بغداد و استانبول را محکوم کرد - قدس آنلاین ... بهرام قاسمی انفجارهای انتحاری در بغداد و حمله مسلحانه به مردم در استانبول را به شدت محکوم کرد. ... ایران انفجار تروریستی در آنکارا را محکوم کرد ... ایران انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد - جوان ایران انفجار تروریستی بغداد را محکوم کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی امروز در بغداد را محکوم کرد. تسنیم: بهرام قاسمی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :