البغدادی خواستار افزایش حملات داعش در کشورهای اروپایی شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : بین الملل

سرکرده گروهک تروریستی داعش خواستار افزایش اجرای عملیات به دست اعضای این گروهک تروریستی در کشورهای عربی و اروپایی شد.

البغدادی خواستار افزایش حملات داعش در کشورهای اروپایی شد

ابوبکر البغدادی, بین الملل, عراق, حملات تروریستی, اروپا, داعش, سرکرده داعش, گروهک تروریستی

به نقل از طاها پخش به نقل از العالم ؛ پایگاه اینترنتی السومریه نیوز نوشت: ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از شورای مشورتی این گروهک خواسته که حملات خود را در کشورهای عربی و اروپایی افزایش دهند.

یک منبع محلی در استان نینوای عراق دوشنبه اعلام کرد؛ ابوبکر البغدادی به سران گروه داعش تحت عنوان اعضای شورای مشورتی مجاهدین دستور داده که هسته های وابسته به این گروه را در کشورهای عربی و اروپایی فعال سازند و تجمعات غیر نظامیان را هدف حملات ویژه قرار دهند. وی خواستار حمله به تاسیسات نفتی و منافع خارجیان در کشورهای عضو ائتلاف بین المللی مدعی مبارزه با داعش شده است.

یک منبع مطلع در استان نینوا نیز هجدهم دسامبر گذشته گفته بود که داعش از اعضای مهاجر خود خواسته به کشورهای خود بازگردند و ولایت های عربی تشکیل دهند تا مقدمات حملات به مراکز دولتی فراهم شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران و اروپایی شد ابوبکر البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ... البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این ... وی تصریح کرد: البغدادی خواستار حمله به تاسیسات نفتی و منافع ... وضع اشتغال در این دو سال خوب بود/ قیمت ارز به سوی افزایش نخواهد رفت/ برجام در بخش بانکی اجرا نشد. سرکرده داعش خواستار اجرای عملیات در کشورهای عربی و اروپایی شد | صدا ... ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از مجلس مشورتی این گروهک خواسته است حملات خود را در کشورهای عربی و اروپائی افزایش دهند. یک منبع محلی در استان ... دستور البغدادی برای تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی یک منبع محلی در استان نینوای عراق امروز دوشنبه گفت که ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این گروه علیه ... دستور البغدادی برای تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی | خبر ... دستور البغدادی به عناصر داعش برای تشدید حملات در کشورهای عربی و غربی. است که حملات را افزایش دهند تا تلفات جانی و مرگ و میر زیادی را به بار آورند. ... وی نیز به این متهم شد که شرکت های کره ای را تحت فشار قرار داده تا به نفع ... مردم در خیابان های کره جنوبی خواستار استعفای وی شدند و نهایتا در ماه دسامبر، مجلس ... ابوبکر البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ابوبکر البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ... ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این گروه علیه ... افزایش حجم بدهی دولت به نظام بانکی/ از اشتغال و معیشت مردم راضی نیستیم · اشرفی: ... البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد - تفسیر نیوز البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ... که ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این گروه علیه کشورهای ... دستور البغدادی برای تشدید حملات داعش به کشورهای عربی و غربی ... کشورهای اروپایی اعلام کردند که تدابیر امنیتی خود را در روزهای منتهی به کریسمس افزایش خواهند داد. البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد یک منبع محلی در استان نینوای عراق امروز دوشنبه گفت که ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این گروه علیه ... البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد - رادیکال خبر یک منبع محلی در استان نینوای عراق امروز دوشنبه گفت که ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این گروه علیه کشورهای عربی ... سرکرده داعش دستور حملات تروریستی به کشورهای عربی و اروپایی داد ... ابوبکر البغدادی خواهان تشدید حملات به کشورهای عربی و اروپایی شد ... ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش خواستار تشدید حملات این ... ترس از حملات تروریستی باعث افزایش شدید تدابیر امنیتی در کشورهای مختلف اروپایی شده است. سرکرده داعش دستور حملات تروریستی به کشورهای عربی و اروپایی داد سرکرده داعش دستور حملات تروریستی به کشورهای عربی و اروپایی داد. ... افزایش بودجه نظامی کشورهای حاشیه خلیج فارس در راستای همراه کردن غربی ها است/ آمریکا، ... البغدادی' طی این نامه خواستار فعال کردن تمامی هسته های خفته در کشورهای عربی و اروپایی و ... نفتی و منافع خارجی کشورهای عضو ائتلاف بین المللی ضد تروریسم شده است

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :