شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند | منصوریان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : مجازی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تا زمانی که با بازیکنان مدنظرمان قرارداد نبندیم فهرست خروجی هم نخواهیم داشت، تا پایان ماه نتوانیم بازیکن خوبی جذب کنیم دو نفر دیگر کلا از تیم ما خارج می شوند.

منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند

علیرضا منصوریان, مهدی رحمتی, سرمربی تیم فوتبال استقلال

به نقل از طاها پخش علیرضا منصوریان پس از خروج از نشست هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: به این علت در نشست هیأت مدیره حاضر شدم که نقل از عملکرد تیم را به هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه بدهم و آخرین بحث ها و پیشنهادات را درباره نفرات به آنها مطرح کنم.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف لیست خروجی استقلال چه شد، گفت: ما به این نتیجه رسیدیم که تا زمانی که بازیکنان جدید و ورودی نداشته باشیم لیست خروجی را هم اعلام نکرده و در واقع بازیکنی از ما جدا نشود. اگر بازیکنی اضافه شد قطعا لیست خروج و نفرات مد نظر ما برای خروج از تیم اعلام می شود.

وی در خصوص آرش افشین نیز گفت: ما به نقطه مشترکی در مورد افشین رسیدیم. همانطور که در ابتدای فصل با او قرارداد بسته بودیم. افشین طی چند روز آینده به باشگاه می آید و رضایتنامه می گیرد. دست ما هم باز است چون تا هفته بیستم نقل و انتقالات ادامه دارد و نمی خواهیم تیم را وارد حاشیه کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که لیست ورودی استقلال کی اعلام می شود، گفت: ما دست روی هر بازیکنی می گذاریم یا قرارداد دارد و یا باشگاهش سخت به او رضایتنامه می دهد.

وی افزود: اگر تا پایان ماه نتوانیم بازیکن خوبی جذب کنیم دو نفر دیگر کلا از تیم ما خارج می شوند. ضمن اینکه وریا غفوری و روزبه چشمی هم به جمع ما اضافه خواهند شد که در واقع آنها هم لیست ورودی ما محسوب می شوند. محسن هم پس از آ سیب دیدگی به جمع ما اضافه شد که باید از تیم پزشکی مان تشکر کنم. وریا هم برگشته است.

منصوریان در مورد بختیار رحمانی و مهدی رحمتی و لیست مازاد گفت: این دو بازیکن با ما تمرین می کنند و در جلسه امروز هم در مورد همین مسائل صحبت شد. هیأت مدیره با اعتقاد راسخ اعلام کرد که هر تصمیمی سرمربی می تواند در مورد بازیکنان ورودی و خروجی بگیرد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه سه شرط برای مهدی رحمتی گذاشتند، گفت: شرطی با رحمتی نگذاشته ایم. او محکم به کارش ادامه می دهد. ما هیچ شرطی با رحمتی نداشته ایم. در حوزه فنی همه بازیکنان مثل هم هستند و هیچکس نسبت به دیگری برتری ندارد. رحمتی هم مثل سایر بازیکنان استقلال است و همه قابل احترام هستند.

وی در مورد اینکه درست است که قبل از حضور در جلسه با امیر قلعه نویی مشورت کرده است، گفت: این دروغ محض است. به این مسئله پردازش نکنید. من قبل از اینکه اینجا بیایم در رستورانم مشغول غذا خوردن بودم.

منصوریان درباره اینکه چه قولی به هواداران برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر و پلی آف آسیا می دهد، گفت: هیچ سرمربی نمی تواند قول بدهد. اما می توانم به هواداران قول بدهم که فضای مثبتی که در تیم ایجاد شده را ادامه می دهیم و همچنین به بنزین سبزی که در بازی با سپاهان استفاده کردیم ادامه می دهیم. جوانان خوبی در تیم داریم. ما به یک بلند شدن قوی نیاز داشتیم که امیدوارم این بلند شدن قوی را در بازی با سپاهان آغاز کردیم و ادامه بدهیم.

وی افزود: در پلی آف آسیا هم بازی بسیار سختی داریم. حریف ما در غرب آسیا مثل ما رکورددار است ضمن اینکه آنها از نظر مالی بسیار قدرتمند هستند. امیدوارم 19 بهمن ماه از سد السد قطر بگذریم که در این صورت می توانیم خوب در آسیا نتیجه بگیریم. در لیگ هم ناامید نیستیم. شرایط جدول به گونه ای نیست که نتوان به لیگ برگشت.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه ظاهرا باشگاه به زمان برگزاری دربی اعتراض داشته است، گفت: همین الآن که بالا بودم تصمیم گرفتیم نامه ای تنظیم و برای ارسال به سازمان لیگ تنظیم شود. دو پلنی که سازمان لیگ در اختیار ما قرار داد یکی در تاریخ 24 و یکی در تاریخ 28 بود. قرار بود ما به شرطی روز 28 با پرسپولیس بازی کنیم که هر دو تیم در لیگ همزمان به مصاف رقبایشان در هفته قبل بروند ولی اگر قرار باشد ما در تاریخ 24 بازی کنیم و در تاریخ 19 بهمن به مصاف السد برویم حتما از لحاظ روحی آسیب دیده و ممکن است آسیب فیزیکی و بدنی هم به بازیکنان مان وارد شود.

وی افزود: به نظر من ما باید در یک شرایطی کاملا برابر با پرسپولیس بازی کنیم و می توانیم خودمان را آماده این مسابقه در فاصله ای که به وجود می آید کرده و با شرایط مناسب به مصاف رقیب دیرینه برویم.

در پایان گفتگو منصوریان خبرنگاران تلویزیونی نسبت به عدم گفتگو کادر فنی و بازیکنان با دوربین ها در پایان بازی ها به سرمربی استقلال گلایه کردند که منصوریان گفت: نمی دانم چرا این اتفاق می افتد اما باید در این زمینه با افتخاری صحبت کنم. فکر می کنم اسپانسر، باشگاه ما را خریده است! حتی بارسلونا و رئال مادرید هم اینگونه نیستند و باید شرایطی فراهم شود که دوربین ها هم بتوانند گفتگو کنند.

منبع: فارس

منبع : باشگاه خبرنگارانگذاشتیم و او در ... مشورتم با قلعه نویی کذب محض است؛ شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او در استقلال می ماند. منصوریان: تا زمانی که ورودی نداشته باشیم خروجی هم ... 90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - منصوریان: مشورتم با قلعه نویی کذب ... منصوریان: مشورتم با قلعه نویی کذب محض است؛ شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او در استقلال می ماند! منصوریان-مشورتم-با-قلعهنویی-کذب-محض-است؛- ... منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند به گزارش مشرق ، علیرضا منصوریان بعد از خروج از نشست هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: به این دلیل در نشست هیأت مدیره حاضر شدم که گزارش ... منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشته ایم/ با تاریخ برگزاری داربی ... شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او محکم به کارش با استقلال ادامه می دهد منصوریان: تا ... منصوریان: رحمتی می ماند/اسپانسر همه باشگاه را خریده است! منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند عصر دوشنبه 13 دی 95 | فوتبال بازیکن بازیکنان استقلال عصر دوشنبه سیزدهم دی ماه 1395 خبر منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند. فرناندینیو 6 بازی سه کارت قرمز - ایسنا | خبر فارسی مشورتم با قلعه نویی کذب محض است؛ شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او در استقلال می ماند .... همانطور که در ابتدای فصل با او قرارداد بسته بودیم. افشین طی چند ... منصوریان:با قلعه نویی مشورت نکردم؛رحمتی می ماند/اسپانسر باشگاه را خریده! ... وی در خصوص ... منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشته ایم/ با تاریخ برگزاری داربی مخالفیم. منصوریان: بازیکن نخریم لیست خروجی نداریم/ رحمتی به اندازه سایرین ... سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید پیش از آنکه بازیکنی را جذب کند، لیست خروج نخواهیم ... منصوریان: شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او می ماند. مهر - شرطی برای رحمتی تعیین نکرده ایم/ جلسه ام با قلعه نویی دروغ است ... [فارس] مشورتم با قلعه نویی کذب محض است؛ شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او در استقلال می ماند ... منصوریان درباره وضعیت بختیار رحمانی و مهدی رحمتی تصریح کرد: این دو ... او هیچ فرقی با بازیکنان دیگر ندارد. ... برگزاری دربی در ۲۸ بهمن به درد ما می خورد به شرطی که ۲۳ بهمن هم ما و هم پرسپولیس در لیگ بازی کنیم. آخرین اخبار ورزشی | خبر پارسی جو من و منصوریان شماره هم را نداریم/فوتبالیست ها به زودی تریاکی می شوند ... مشورتم با قلعه نویی کذب محض است؛ شرطی برای رحمتی نگذاشتیم و او در استقلال می ماند .... عسگری تا پایان فصل بازیکن ماشین سازی می ماند/هدف مسئولان ماشین سازی تقویت و ... گفتندمدیر پرسپولیس شو ، قبول نکردم! - سایت خبری تحلیلی تابناک ... یا مثلا وقتی مذاکرات با رحمتی به بن بست می رسد می گویند او . ... ما شرایطش را قبول داشتیم و شرطی هم برایش نگذاشتیم. .... اگر بخواهید یک مربی جوان مثلا از بین فرهاد مجیدی، علی منصوریان و مجید نامجو مطلق یکی را انتخاب کنید کدام را انتخاب می .... ولی اگر وحید می ماند اتفاق های بزرگ برای او اتفاق نخواهد افتاد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :