حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته :

فرماندار اردستان گفت: با افرادی که اقدام به حفر چاه های غیرمجاز در سطح شهرستان کرده اند برخورد قاطع شده و آنان جریمه های سنگینی خواهند پرداخت.

حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت

جلسه بررسی, منابع آب, دراردستان
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،علیرضا غیور عصر امروز در جلسه برنامه ریزی منابع آب در فرمانداری اردستان افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو کلیه چاه های بخش صنعت، خدمات، مرغداری ها و دامداری ها باید نسبت به نصب کنتور هوشمند اقدام کنند.
وی با بیان این که بالغ بر 300 حلقه چاه در این بخش ها مورد استفاده قرار دارد تصریح کرد: مقدمات خرید تجهیزات جهت نصب کنتور هوشمند بر روی چاه های شهرداری ها فراهم شده و با همکاری امور برق و امور منابع آب شهرستان، تا پایان دی ماه این طرح اجرایی خواهد شد.
غیور گفت: با توجه به بحران آب در سطح منطقه و نیاز به مدیریت مصرف در بخش صنایع و تولید ضرورت دارد مالکان این بخش هر چه زودتر در جهت نصب کنتور هوشمند با نظارت امور منابع آب شهرستان اقدام کرده تا مشمول پرداخت جرائم سنگین نشود.
فرمانداراردستان افزود: شناخت چاه های صنعتی که بیشترین آب را برداشت می کنند ضروری بوده و باید در اولویت اول نصب کنتور هوشمند قرار گیرند به نحوی که صنعت و تولید تحت شعاع قرار نگرفته و برداشت آب در حد استاندارد باشد.
غیور خاطر نشان کرد: از طریق اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری جهاد کشاورزی اولویت بندی صنایع و مرغداری ها و دامداری ها مشخص شده و ضمن ابلاغ دستورالعمل برخورد با چاه های غیر مجازنسبت به نصب کنتور روی چاه های آب اقدام می شود.
رئیس اداره امور منابع آب اردستان نیز در این جلسه گفت: در شهرستان اردستان تعداد837 حلقه چاه مجاز وجود دارد که 355حلقه چاه آن کشاورزی است و از این تعداد 350 حلقه چاه مجهز به کنتورهای هوشمند شده اند.
محمد رضا سلیمی اظهار کرد: نصب کنتور هوشمند بر روی چاه آب شهرداری مهاباد به زودی انجام می شودهمچنین بر نحوه فروش آب بوسیله تانکر به مرغداری ها و دیگر متقاضیان نظارت لازم صورت گرفته با افراد خاطی برخورد قانونی صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: جهاد کشاورزی نسبت به شناسایی مرغداری هایی که نیاز به استفاده از آب چاه دارند اقدام کرده و آن دسته از افرادی که بیش از حد مجاز از آب برداشت کنند مشمول پرداخت جریمه های سنگین شده و در سال های پس نیز سهمیه برداشت آب آن ها کسر می شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانسنگین خواهند پرداخت اردستان، کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: با افرادی که اقدام به حفر چاه های غیرمجاز در سطح شهرستان کرده اند برخورد قاطع شده و آنان جریمه های ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت. اردستان، کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: با افرادی که اقدام به حفر چاه های غیرمجاز در ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت ... اردستان، کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: با افرادی که اقدام به حفر چاه های غیرمجاز در سطح شهرستان کرده اند برخورد قاطع شده و آنان جریمه های سنگینی... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت این روزها صفحات روزنامه ها و اخبار مختلف رسانه ها آکنده از خبرها و گزارش هایی هستند که از بحران آبی خبر می دهند. این بحران آبی نه تنها در کشور ایران بلکه در سرتاسر دنیا ... حفر چاه عمیق مشکل شوری آب ویسیان را حل می کند | در صورت اخذ - قطره حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت · تماشا کنید: محققین در تلاشند تا با ایمپلنت آلت، مشکل نعوظ مردان را حل ... پارسی نیوز: 10 هکتار گلخانه در خراسان شمالی احداث می شود شریکیان با بیان اینکه توسعه کشت های گلخانه ای یکی از مهم ترین ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت. کانون خبر | امسال چقدر دگمه وارد شد؟ ظرفیت های قابل توجهی در بخش آب شهرستان سلسله وجود دارد. ایرنا. اقتصاد کلامی. ایرنا ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت. ایرنا. خبرگزاری جمهوری اسلامی - مقاله استاد دانشگاه اصفهان در معتبرترین مجله ... این مقاله با عنوان 'اثر روش های آموزش کاراته در کسری ارتباطات کودکان با ... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت ... انتقاد از سازمان لیگ و کی روش برانکو را به کمیته انضباطی کشاند | ایرنا ایران انفجار تروریستی در شهرک صدر بغداد را به شدت محکوم کرد · حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت ... زیرساخت های ورزشی در تربت جام مناسب نیست - بازنشر 24 صرف 50 میلیارد برای زیرساخت های پدافند غیرعامل شرکت نفت تربت حیدریه .... حفر کنندگان چاه های غیر مجاز در اردستان جریمه های سنگین خواهند پرداخت · دولت مکلف ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :