ادامه پیشروی های نیروهای عراقی در شرق موصل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : بین الملل

نیروهای عراقی به پیشروی های خود در شرق موصل ادامه دادند.

ادامه پیشروی های نیروهای عراقی در شرق موصل

نیروهای عراقی, بین الملل, عملیات علیه داعش, نیروی هوایی امریکا, ائتلاف بین المللی, اخبار داعش, عملیات ازادسازی موصل

به نقل از طاها پخش به نقل از خبرگزاری رویترز، یک ژنرال آمریکایی اعلام کرد کاهش حملات موثر داعش علیه نیروهای عراقی در شرق موصل نشان دهنده روند خروج تروریست ها از این منطقه بعد از گذشت سه ماه عملیات برای بازپسگیری شهر است.

در این مطلب آمده است: بعد از ورود نیروی هوایی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا، نیروهای عراقی در بزرگترین عملیات زمینی بعد از سقوط صدام حسین، موفق شدند یک چهارم شهر موصل را از تروریست های داعشی بعد بگیرند. حیدر العبادی، نخست وزیر عراق وعده داده است نیروهای عراقی تا ماه آوریل ( 30 روز منتهی به 10 اردیبهشت) تروریست ها را از شهر بیرون کنند.

مرحله دوم عملیات بازپسگیری شهر موصل هفته پیش شروع شد. از زمان شروع این مرحله، نیروهای عراقی علی رغم مقاومت سنگین تروریست ها، آنها را از شرق حلب به عقب رانده و نقاط بیشتری را آزاد کرده اند. همچنین نیروهای عراقی به پیشروی های خود از غرب موصل ادامه می دهند.

داعش برای مقابله با پیشروی های یک صدهزار نیروی عراقی در موصل، از عامل های انتحاری، بمب های جاده ای، تک تیراندازها و خمپاره استفاده می کند. علی رغم آنکه گروه تروریستی داعش در موصل در حال عقب نشینی است، تروریست های این گروه به بمب گذاری های مرگبار خود در بخش های دیگر کشور عراق ادامه می دهند. تنها در سه روز گذشته دستکم دو انفجار بزرگ در بغداد رخ داده و ده ها نفر به کام مرگ کشیده شده اند.

منبع : باشگاه خبرنگارانزاری مهر | اخبار ایران ... عبدالرحمن الوکاع عضو شورای استان نینوا اعلام کرد: نیروهای مبارزه با تروریسم عراق به پیشروی های خود در شرق موصل ادامه می دهند و فقط هشت محله تا ... آزادسازی ۳۱محله/ پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل ادامه دارد - خبرگزاری ... نیروهای عراقی در ادامه پیشروهای خود در شرق موصل موفق به آزاد سازی یک محله دیگر شدند تا تعداد محله های آزاد شده به عدد ۳۱ برسد. ایرنا - ادامه پیشروی نیروهای عراق در شرق موصل تهران - ایرنا - نیروهای عراقی امروز (جمعه)، به رغم حملات انتحاری تروریست های داعش، توانستند به پیشروی خود در شرق موصل ادامه دهند. پیشروی نیروهای عراقی در موصل و الانبار - روزنامه دنیای اقتصاد نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در شرق موصل، کنترل محله الانتصار را در دست گرفتند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه خبری ... ادامه پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل - بهترین ها نیروهای مبارزه با تروریسم عراق به پیشروی در دو محله المصارف و ... مبارزه با تروریسم این کشور به محله های المصارف و المیثاق در شرق موصل برای آزاد ... پیشروی نیروهای عراقی در موصل و الانبار - باشگاه خبرنگاران | خبر فارسی نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در شرق موصل، کنترل محله الانتصار ... تندتر شدن آهنگ پیشروی نیروهای عراقی در موصل/ محله الکرامه نیز آزاد شد. تداوم پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل/ داعش به زنان انتحاری متوسل ... تداوم پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل/ داعش به زنان انتحاری متوسل شد ... برای آزادی موصل، در چند محور در این شهر به پیشروی خود ادامه داده و به مرکز شهر ... ویدیوی حرف های مسعود کیمیایی درباره گوگوش، بهروز وثوقی و سانسور فیلم ... پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل ادامه دارد « پایگاه خبری اوشکایا عبدالرحمن الوکاع عضو شورای استان نینوا اعلام کرد: نیروهای مبارزه با تروریسم عراق به پیشروی های خود در شرق موصل ادامه می دهند و فقط هشت محله تا ... ادامه پیشروی نیروهای عراق در شرق موصل - تفسیر نیوز نیروهای عراقی با وجود حملات انتحاری تروریست های داعش، توانستند به پیشروی خود در شرق موصل ادامه دهند. به گزار. پیشروی نیروهای عراقی در موصل و الانبار | باشگاه خبرنگاران | خبروان نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در شرق موصل، کنترل محله الانتصار را در دست گرفتند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :