دستگیر یک مظنون تروریستی مرتبط با داعش در آلمان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-13 دسته : بین الملل

مقامات آلمان از بازداشت یک مظنون تروریستیِ مرتبط با داعش خبر داده اند.

دستگیر یک مظنون تروریستی مرتبط با داعش در آلمان

فرانسه, هلند, بمب گذاری, داعش, مظنون تروریستی, گروه تروریستی داعش, سوریه, پلیس آلمان, هلند, بین الملل

به نقل از طاها پخش به نقل از پرس تی وی ؛ مقامات آلمان روز دوشنبه (13 دی) اعلام کردند نیروی پلیس یک فرد را به اتهام درخواست از گروه تروریستی داعش برای تأمین مالی حملات تروریستی در این کشور بازداشت کرده است.

به گفته دادستانان آلمان، مظنون که یک پناهجوی 38 ساله و اهل سوریه است، از طریق تلگرام با یک رابط گروه داعش تماس گرفته و از او می خواهد برای وی مبلغی معادل 180 هزار یورو (188 هزار دلار) بفرستد.

کماندوهای پلیس بامداد روز شنبه به وقت محلی به آپارتمان وی در نزدیکی ساربروکن در نزدیکی مرز فرانسه یورش برده و او را بازداشت کردند.

پلیس آلمان می گوید در «سناریوی» حملۀ این مظنون تروریستی، استفاده از خودروهای بمب گذاری شده در آلمان، فرانسه، بلژیک و هلند، پیش بینی شده بود.

بر طبق نقل از ها او با عناصری از داعش در شهر رقه، پایتخت خود خواندۀ گروه تروریستی داعش در سوریه، ارتباط داشته است.

دادستانی آلمان در بیانیه ای اعلام کرده است این مرد دسامبر 2014 به آلمان وارد شده و در ژانویه 2015 درخواست پناهندگی کرد.

به گفتۀ دادستانان، این مرد به «تماس با داعش اعتراف، اما انگیزه های تروریستی را رد کرده است.»

در تازه ترین حملۀ تروریستی در آلمان که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت، یک تروریست با یک دستگاه کامیون به بازار شلوغی در شهر برلین، پایتخت این کشور، حمله کرد.

در این حمله، که روز 29 آذر روی داد، 12 نفر کشته و ده ها تن زخمی شدند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جهان ردپای تروریستها در اروپا؛ بازداشت ۵ فرد مرتبط با داعش در آلمان .... فرد مظنون یک تبعه آلمانی است که که قویا مظنون به عضویت در گروه تروریستی داعش بود. دستگیری یک مظنون به همکاری با داعش در آلمان - مجله جدیدترین ها پلیس آلمان یک پناهنده سوری مظنون به طرفداری از داعش و حامل مواد انفجاری برای ساخت بمب را در ... دستگیری مظنون مرتبط با داعش و هسته تروریستی فرانسوی در مراکش. دستگیری مظنون مرتبط با داعش و هسته تروریستی فرانسوی در مراکش ... وزارت کشور مراکش از دستگیری یک مظنون مرتبط با داعش خبر داد که متهم ... وی متهم است که حلقه ارتباطی بین سرکردگان داعش و هسته تروریستی ... بر اساس این گزارش، این فرد مظنون قرار بود با استفاده از یک گذرنامه جعلی از آلمان به ... پلیس آلمان پنج فرد مرتبط با داعش را بازداشت کرد آلمان یک تبعه سوری مظنون به تلاش برای بمب گذاری را بازداشت کرد ... پلیس آلمان در راستای عملیات مقابله با گروه تروریستی داعش 5 نفر را در این کشور بازداشت ... دستگیری یک مظنون به همکاری با داعش در آلمان پلیس آلمان یک پناهنده سوری مظنون به طرفداری از داعش و حامل مواد ... "جابر البکر"، پناهنده سوری مظنون به همکاری با گروه تروریستی داعش که ظاهرا ... برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگیری یک مظنون به همکاری با داعش در آلمان» ... دستگیری پناهجوی مرتبط با داعش در آلمان مقامات آلمان از دستگیری یک پناهجوی سوری هوادار گروه تروریستی داعش و ... شهر کلن اعلام کرد که فرد مظنون آماده همکاری با داعش بوده و از "رابط خود در ... دستگیری مظنون به همکاری با داعش در آلمان پلیس آلمان یک پناهنده سوری مظنون به طرفداری از داعش و حامل مواد انفجاری ... دو مظنون به حملات تروریستی به یک نهاد دولتی که متهم به همکاری با داعش ... پلیس آلمان پنج فرد مرتبط با داعش را بازداشت کرد - بازنشر 24 ۱۸:۲۶:۳۹ ,۱۳۹۵/۸/۱۸ ( یک ماه قبل ) اخبار باشگاه خبرنگاران-همه. به گزارش گروه بین ... ردپای تروریستها در اروپا؛ بازداشت ۵ فرد مرتبط با داعش در آلمان. ۱۷:۲۶:۱۳ ,۱۳۹۵/۸/۱۸ .... پلیس ترکیه ۴۰ مظنون خارجی مرتبط با داعش را بازداشت کرد. ۰۹:۱۳:۲۱ ,۱۳۹۵/۶/۲۹ ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :