آغاز عملیات بازداشت عامل حمله تروریستی استانبول

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : بین الملل

پلیس ترکیه عملیات خود برای بازداشت عامل حمله تروریستی استانبول را شروع کرد.

شروع عملیات بازداشت عامل حمله تروریستی استانبول

فرد مهاجم, استانبول, بازداشت, عامل حمله, بین الملل, اثر انگشت, منطقه زیتون بورنو, نخست وزیر ترکیه, پلیس ترکیه, حمله تروریستی, ترکیه

به نقل از طاها پخش ؛ با شناسائی عامل اصلی حمله به کلوب شبانه در استانبول تلاش پلیس ترکیه برای بازداشت وی شروع شد.

هم اکنون پلیس ترکیه عملیات ویژه برای بازداشت عامل این حمله تروریستی را در منطقه زیتون بورنو در مرکز استانبول شروع کرده است.

پیشتر «نعمان کورتولموش» معاون نخست وزیر ترکیه گفته است اثر انگشت مهاجم و قابلیت های چهرۀ او شناسایی شده است. به این ترتیب، روند شناسایی هویت او به زودی به سرانجام خواهد رسید.

این مسئول ترک افزود: 8 نفر که گمان می رود با این حمله ارتباطی داشته باشند، بازداشت شده اند. افراد دستگیر شده مورد بازجویی قرار می گیرند.

منبع : باشگاه خبرنگارانیستی استانبول به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آنکارا، با شناسائی عامل اصلی حمله به کلوب شبانه در استانبول تلاش پلیس ترکیه برای ... آغاز عملیات دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ با شناسائی عامل اصلی حمله به کلوب شبانه در استانبول تلاش پلیس ترکیه برای دستگیری وی ... آغاز عملیات دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول | باشگاه ... - خبروان پلیس ترکیه عملیات خود برای دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول را آغاز کرد. مقامات: عملیات دستگیری عامل حمله اخیر استانبول آغاز شده است - رادیو آزادی مقامات: عملیات دستگیری عامل حمله اخیر استانبول آغاز شده است ... بسیاری از رهبران جهان این حمله تروریستی را تقبیح کرده اند و همدردی شان را با مردم و دولت ترکیه ... پلیس در جستجوی عامل حمله تروریستی استانبول است - IQNA وزیر کشور ترکیه صبح روز یکشنبه در مصاحبه با رسانه ها گفت: پلیس عملیات گسترده ای را برای دستگیری عامل متواری این حمله و ارتباطات وی ... 8 نفر در ارتباط با حمله تروریستی استانبول بازداشت شدند | - قطره پلیس ترکیه 8 نفر را در ارتباط با حمله به باشگاه شبانه در استانبول ... آغاز عملیات پلیس ترکیه برای دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول ... پلیس در جستجوی عامل حمله تروریستی استانبول است | «سلیمان - قطره «سلیمان سویلو» وزیر کشور ترکیه اعلام کرد: عامل حمله تروریستی بامداد امروز ... با رسانه ها گفت: پلیس عملیات گسترده ای را برای دستگیری عامل متواری این حمله و ارتباطات وی شروع کرده است. ... ویدئو/ آغاز سال نو میلادی در شهر لندن ... آغاز عملیات پلیس ترکیه برای دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول آغاز عملیات پلیس ترکیه برای دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آنکارا، با شناسائی عامل اصلی حمله به ... PressTV-عملیات ضد تروریستی پلیس در استانبول و ازمیر پلیس ترکیه می گوید عملیات دستگیری مظنونان گروه تروریستی داعش را در استانبول و شهر ساحلی ازمیر آغاز کرده است. ... است اما بینالی ییلدریم، نخست وزیر ترکیه می گوید به نظر می رسد گروه تروریستی داعش عامل این حمله باشد. آغاز عملیات پلیس ترکیه برای دستگیری عامل حمله تروریستی ... آغاز عملیات پلیس ترکیه برای دستگیری عامل حمله تروریستی استانبول

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :