نشست زمین در بازار تهران به علت حفر غیر مجاز چاه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : اخبار اجتماعی

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حفر غیر مجاز چاه در زیرزمین از سوی یکی از کسبه ها موجب فروکش کردن معبر در بازار تهران مقابل سرای خورشید شده است.


نشست زمین در بازار تهران به علت حفر غیر مجاز چاه

سازمان آتش نشانی, حفر غیر مجاز, نشست زمین, بازار تهران
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت 23:08 حادثه تخریب زمین واقع در بازار تهران مقابل سرای خورشید به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای 4 ایستگاه به محل اعزام می شوند.

به گفته ملکی، معبر انتهای یک کوچه 4 متری به یکباره فروکش کرد که این حادثه منجر به خسارت دیدن جزئی ( ترک دیوارهای مغازه ها) تا تخریب سقف و دیوار های مغازه های اطراف شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه کسی زیر آورار نمانده اما یک آقای 30 ساله از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی جزئی شد که در محل مداوای وی انجام گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با بررسی های صورت گرفته از سوی کارشناسان مشخص شد که دلیل وقوع حادثه حفر غیر اصولی و غیر مجاز چاه از سوی یکی از کسبه ها در زیرزمین و حتی پایین مغازه های اطراف بوده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران| باشگاه خبرنگاران ... سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حفر غیر مجاز چاه در زیرزمین از سوی یکی از کسبه ها موجب فروکش کردن معبر در بازار تهران مقابل سرای ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز | فارس | خبروان سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حوادث شب گذشته خبر داد و گفت: به دلیل حفر چاه غیرمجاز در بازار تهران شاهد نشست زمین بودیم و در حادثه ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز - خبرگزاری فارس سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حوادث شب گذشته خبر داد و گفت: به دلیل حفر چاه غیرمجاز در بازار تهران شاهد نشست زمین بودیم و در حادثه ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز | خبرگزاری فارس سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حوادث شب گذشته خبر داد و گفت: به دلیل حفر چاه غیرمجاز در بازار تهران شاهد نشست زمین بودیم و در حادثه ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حوادث شب گذشته خبر داد و گفت: به دلیل حفر چاه غیرمجاز در بازار تهران شاهد نشست زمین بودیم و در حادثه ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر غیر مجاز چاه - ای پاتوق به گزارش وب سایت ای پاتوق : سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حفر غیر مجاز چاه در زیرزمین از سوی یکی از کسبه ها موجب فروکش کردن معبر در ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز/ 20 نفر از حادثه آتش ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز/ 20 نفر از حادثه آتش سوزی ... جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در ساعت 23:08 شب ... حفر چاه غیرمجاز باعث بروز حادثه در بازار تهران شد/خسارت کلی به چن ... به گزارش خبرگزاری مهر، جلال ملکی با اشاره به حادثه شب گذشته در منطقه بازار تهران گفت: ساعت ۲۲:۸ شب گذشته حادثه فروکش کردن کف زمین در ... نیوزسورس - حفر چاه غیرمجاز باعث بروز حادثه در بازار تهران شد/... حفر چاه غیرمجاز باعث بروز حادثه در بازار تهران شد/ تخریب چندین مغازه. ... نشست زمین در بازار تهران به دلیل حفر چاه غیرمجاز/ 20 نفر از حادثه ... تهران از فروکش کردن زمین به علت حفر چاه غیراصولی و غیرمجاز در بازار تهران خبر داد. تهران رکورددار جهان در فرونشست زمین/ پایتخت باید تخلیه شود ... این میزان نشست تهران را رکورد دار نشست زمین در دنیا کرده است. ... به گزارش خبرنگار مهر، خشکسالی و برداشت نامتعارف آب از چاه های غیرمجاز، علاوه بر ... به دلیل نابودی آب خوان ها دشت ورامین با وسعتی بالغ بر ۷۰۰ کیلومتر مربع، در سه .... دچار بحران نشویم باید دست از کشاورزی ناپایدار، حفر چاه های غیرمجاز، احداث سد و

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :