محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : آخرین اخبار حوادث

خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند.


روزنامه شرق: خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند.

 وقتی مأموران به محل رفتند، جسد مردی جوان را در خانه پیدا کردند و با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات را از کوروش، مرد صاحبخانه، شروع کردند.

کوروش به مأموران گفت: من برای مدت کوتاهی خانه ام را به یک زن و مرد اجاره داده بودم که دو روز قبل از خانه سروصدایی شنیدم و پس هم آنها بدون اینکه اطلاع بدهند، خانه را ترک کردند. البته من مقتول را می شناسم؛ او فریبرز است و با این زوج هم رفت وآمد داشت. البته من به آنها گفته بودم دوست ندارم او به این خانه رفت وآمد کند.

مدتی پس مأموران ردّ زن و مرد را در یکی از شهرهای اطراف تهران زدند و آنها را دستگیر کردند. این زوج که به صورت صیغه ای با هم ازدواج کرده بودند، ادعای کوروش را رد کرده و گفتند ضارب فریبرز، کوروش بوده است و آنها در قتل نقشی نداشته اند.

زن که ثریا نام دارد، به مأموران گفت: من و کیومرث با هم به صورت صیغه ای ازدواج کرده و طبقه بالای خانه کوروش را اجاره کرده بودیم. در این مدت، متوجه شدیم کوروش که مردی مجرد و تنها بود، به دختر من نظر سوء داشته است و او را مورد آزار و اذیت هم قرار داده است. سر این موضوع با کوروش جروبحث داشتیم. روز حادثه، فریبرز در خانه ما بود که سر این موضوع بحث شد؛ وقتی کوروش آمد، این درگیری بالا گرفت و پس کوروش با واردکردن ضربه چاقو، او را به قتل رساند؛ ما هم از ترس فرار کردیم.

با توجه به این اعترافات، کوروش تحت بازجویی قرار گرفت. او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من برای حفظ جانم دست به قتل زدم. قصدم کشتن فریبرز نبود.

با پایان تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و روز گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد. پس از اینکه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و شکایت ولی دم مقتول نیز اعلام شد، نوبت به کوروش رسید. او گفت: من اتهام قتل عمدی را قبول ندارم؛ چراکه برای دفاع از خودم دست به این قتل زدم.

بارها گفته بودم نمی خواهم فریبرز به خانه من رفت وآمد داشته باشد؛ چون او فرد درستی نبود. آن شب وقتی به خانه ثریا رفتم تا به آمدن فریبرز اعتراض کنم، ثریا با داد و فریاد من را متهم کرد به دخترش آزار و اذیت رسانده ام و فریبرز و کیومرث یکی با چاقو و دیگری با قمه، به من حمله کردند. من هم برای حفظ جان خودم، مجبور شدم چاقو را از فریبرز گرفته و یک ضربه به او بزنم. من کشتی گیر هستم و حرفه ای هم کشتی می گرفتم، در مرام من کشتن کسی یا تعرض به دختری نبود.

پس از گفته های متهم و وکیل مدافع او، هیئت قضات برای صدور رأی دادگاه دراین باره وارد شور شدند.

منبع : برترینهاتجاوز ... - خبرآنلاین شرق نوشت:خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند. محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد - پارسینه محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد. شرق نوشت:خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی ... محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد یک پسر و تجاوز به یک ... - قطره خرداد ماه سال 91، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رس. محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد یک پسر و تجاوز به یک دختر ... کوروش به مأموران گفت: من برای مدت کوتاهی خانه ام را به یک زن و مرد اجاره داده بودم که دو روز قبل از خانه سروصدایی شنیدم و بعد هم آنها بدون اینکه اطلاع ... محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد - برترین ها | خبر فارسی محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد. روزنامه شرق: خرداد ماه سال 91، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به ... محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد یک پسر و تجاوز به یک دختر شرق نوشت:خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند. وقتی مأموران ... هرلحظه، محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد یک پسر و تجاوز به ... شرق نوشت خرداد ماه سال ٩١ مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند وقتی مأموران به ... محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد - اخبار - ویکی نگار شرق نوشت:خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند. محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد. خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش ... محاکمه کشتی گیر حرفه ای به اتهام قتل عمد یک پسر و ... - رادیکال خبر جامعه > حوادث - شرق نوشت:خرداد ماه سال ٩١، مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت زن و مردی که مستأجرش بوده اند، فردی را در خانه اش به قتل رسانده اند. وقتی مأموران به محل ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :