کار ترمیم ۴۲ پروژه حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته :

وزارت احیا و انکشاف دهات می گوید که کار ترمیم و توسعه ۴۲ پروژه ی حفظ و مراقبت و کاریابی برنامه همبستگی ملی به هزینه بیش از ۱۲.۶میلیون افغانی در ولایت نیمروز به پایان رسیده است.


کار ترمیم ۴۲ پروژه حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت

باشگاه خبرنگاران, وزارت احیا, حوزه افغانستان, ولایت نیمروز, وزارت احیا و انکشاف دهات
به نقل از خبرنگار طاها پخش ، این پروژه ها در ولسوالی های کنگ ، چخانسور و نواحی شهر زرنج مرکز آن ولایت به بهره برداری رسیدند.

پروژه های یاد شده شامل ترمیم کانال آبیاری، دیوارهای محافظوی و سرک هامی باشند که از مزایای آن ۵۲۸۵ فامیل مستفید می شوند.

در جریان تطبیق این پروژه های حفظ و مراقبت و کاریابی برنامی همبستگی ملی برای ۱۴۶۱ کارگر فنی و غیر فنی زمینه کار فراهم شد.

برنامۀ حفظ ومراقبت و کاریابی همبستگی ملی وزارت احیا وانکشاف دهات (۳۴۱) قریه را در ولایت نیمروز تحت پوشش قرار داده است و تا به حال توانسته (۴۲) پروژه را در سکتور های متفاوت ترمیم کرده و بیش از (۲۹۹) پروژی دیگر در این ولایت نیز تحت ترمیم کار میباشد.

منبع : باشگاه خبرنگارانایت نیمروز پایان ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت ... به گزارش خبرگزاری آوا، این پروژه ها در ولسوالی های کنگ ، چخانسور و نواحی شهر زرنج ... کار ترمیم ۴۲ پروژه حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت وزارت احیا و انکشاف دهات می گوید که کار ترمیم و توسعه ۴۲ پروژه ی حفظ و مراقبت و کاریابی برنامه همبستگی ملی به هزینه بیش از ۱۲.۶میلیون افغانی ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت ... به گزارش خبرگزاری آوا، این پروژه ها در ولسوالی های کنگ ، چخانسور و نواحی شهر زرنج مرکز آن ولایت ... شمار قربانیان حمله استانبول به ۳۹ تن افزایش یافت. کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت. ... به گزارش خبرگزاری آوا، این پروژه ها در ولسوالی های کنگ ، چخانسور و نواحی شهر زرنج ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... بهره برداری از ۵ پروژه انکشافی در ولایت نیمروز. ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت. متاسفانه سیستم Rssfeed وبسایت ... زمین واگذاری به طرح های غیرفعال پس گرفته می شود | ایلنا | خبروان ... نظارت کیفی نداشته باشد زمین خواری در این اراضی گسترش خواهد یافت. ... کار ترمیم ۴۲ پروژه حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... پیش بینی افزایش آلودگی هوای تبریز | صدا و سیما | خبروان ... در هوای تبریز تا روز پنج شنبه، وضعیت آلودگی هوا افزایش خواهد یافت. ... کار ترمیم ۴۲ پروژه حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... افغانستان باید از فهرست سیاه پرواز اروپا خارج شود ... کاریکاتور سیاسی روز، یکشنبه 12 جدی 95 · توقف پروژه ایشچی تا ... کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان ... رسانه های افغانستان کار ترمیم ۴۲ پروژ ه ی حفظ و مراقبت و کاریابی در ولایت نیمروز پایان یافت - کار ترمیم و توسعه ۴۲ پروژه ی حفظ و مراقبت و کاریابی برنامه همبستگی ملی به هزینه ... امروز بهتر از دیروز - blogfa.com افتتاح 144 پروژه انکشافی در ولایت خوست دوشنبه دهم آبان ۱۳۹۵ 10:32 ... مرحله تقسیم خواهد شد که مدت زمان کار ساخت تکمیلی آن به زیر پنج سال کاهش خواهد یافت. ... گفته می شود این برق ظرفیت تولید ۴۲ مگاوات برق را دارد و می تواند ۸۰ هکتار زمین ... کشور ۲۳ قرار داد پروژه های انکشافی شامل ساخت سرک، پل، حفظ و مراقبت و آب رسانی را ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :