اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : اخبار اجتماعی

اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده است.خبرگزاری ایرنا: اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده است.

جریان عادی قطارهای خط سه مترو تهران با اختلال مواجه شده است.

مسافران خط سه مترو تهران که از ساعتی پیش در ایستگاه میرزای شیرازی حضور دارند اظهار می کنند که از هر دو قطار که وارد ایستگاه می شود، یکی از آنها مسافران خود را تخلیه و در مسیر معکوس حرکت می کند.

در همین ارتباط یکی از مسافران همیشگی خط سه مترو تهران به خبرنگار ایرنا گفت: قطارهایی که در این ایستگاه، مسافران خود را تخلیه نمی کنند نیز به علت ازدحام جمعیت، امکان سوار کردن مسافران جدید را ندارند.

یکی از بانوان حاضر در ایستگاه میرزای شیرازی نیز با ابراز تعجب از اختلال پیش آمده در خط سه مترو تهران، تاکید می کند که اطلاع رسانی در خصوص اختلال حرکت قطارهای این خط به خوبی صورت نمی گیرد.

براساس مشاهدات خبرنگار ایرنا، ماموران حراست مترو در حال تخلیه قطارهای ورودی به ایستگاه میرزای شیرازی هستند و متصدی این ایستگاه از بلندگوها اعلام می کند که تا دقایقی دیگر امکان تردد قطار مقدور نیست.

متصدی ایستگاه با بیان اینکه مسئولان در تلاش برای رفع اشکال هستند، مسافران را به آرامش و خونسرد بودن دعوت کرد و می گوید: لطفا تا رفع اشکال با ماموران همکاری کنید.

در این پیوند، احسان مقدم مشاورمدیرعامل و مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه اعلام کرد که به علت نقص فنی در ایستگاه های شهید بهشتی تا قائم و برعکس، در برخی ایستگاههای خط سه ازدحام جمعیت وجود دارد.

وی افزود: از ساعت 16 و 40 دقیقه عصر امروز به علت بروز نقص فنی درخط سه متروی تهران، سرفاصله اعزام قطارها از مسیر قائم تا شهید بهشتی و بالتصویر از 15 دقیقه به 30 دقیقه افزایش یافته است.

خط سه مترو تهران به طول 37 کیلومتر با 24 ایستگاه یکی از طولانی ترین خطوط مترو در خاورمیانه است که جنوب غربی تهران (آزادگان) را به شمال شرق پایتخت (شهرک قائم) وصل می کند.

خط سه مترو از ایستگاه شهرک قائم در شمال شرق تهران شروع می شود و تا ایستگاه آزادگان در جنوب غرب ادامه دارد.

سرفاصله حرکت قطارها در خط سه مترو تا زمان بهره برداری کامل از این خط 15 دقیقه است.

منبع : برترینهازدحام جمعیت در ایستگاه ... تهران - ایرنا - اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده ... اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران/ازدحام جمعیت در ایستگاه میرزای ... تهران - ایرنا - اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده ... اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران/ ازدحام جمعیت در ... - خبر فارسی اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده است. سایت های ... اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران/ ازدحام جمعیت در ... - شهرخبر اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران/ ازدحام جمعیت در ایستگاه میرزای شیرازی - ایرنا. اختلال در حرکت خط 4 مترو تهران - آفتاب تاخیر 25 دقیقه ای در اعزام قطارها در مسیر شرق به غرب خط چهار مترو تهران موجب سرگردانی شهروندان و ازدحام جمعیت در ایستگاه های مترو انقلاب اسلامی و ... اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران پرتال خبری واکنش: جریان عادی قطارهای خط سه مترو تهران با اختلال مواجه شده است. مسافران خط سه مترو تهران که از ساعتی پیش در ایستگاه میرزای شیرازی حضور دارند در ... کاهش فاصله گذر حرکت قطارهای خط 4 مترو تهران - رادیکال خبر اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران/ ازدحام جمعیت در ایستگاه میرزای شیرازی. 8-10-2016 اجتماعی انتخاب، اجتماعی 9. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) ... تین نیوز - اختلال در حرکت قطارهای خط چهار مترو تهران/ازدحام جمعیت در ... تین نیوز| تاخیر 25 دقیقه ای در جریان اعزام قطارها در مسیر شرق به غرب خط چهار مترو تهران موجب سردرگمی شهروندان و ازدحام جمعیت در ایستگاه های مترو ... برنامه حرکت قطارها - شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه > خانه خط3. اولین حرکت. آخرین حرکت. نام ایستگاه. ازقائم به آزادگان. ازآزادگان به قائم ... فاصله گذر قطارها در خط سه مترو تهران. شنبه تا پنجشنبه. پایتخت - مشکل خط سه مترو تهران برطرف شد مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اختلال در حرکت قطارهای خط سه به دلیل نقص فنی گفت: با تلاش مهندسان مشکل ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :