فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : ورزشی

با بازگشت ملی پوشان تیم پرسپولیس از اردوی امارات آنها بدون پاسخگویی به خبرنگاران فرودگاه را ترک کردند .ورزش سه: بعد از اظهارات تند روز گذشته برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در مورد اردوی تیم ملی در امارات و بی ثمر خواندن این اردو توسط سرمربی کروات، بار دیگر درگیری بین دو سرمربی مطرح فوتبال کشور اوج گرفت.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی البته هنوز بیانیه ای رسمی در پاسخ به اظهارات برانکو نداشته است، ولی در حرکتی عجیب امروز ملی پوشان تیم پرسپولیس را از اردو مرخص کرده و بدون آن ها به کار خود ادامه می دهد تا جنگ علنی خود را شروع کرده باشد.

فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه

پرسپولیس

بازیکنان تیم پرسپولیس نیز امروز بلافاصله به تهران بازگشتند و در حالی که در تجمع هواداران این تیم یک ساعت در فرودگاه معطل شده بودند، با کمک ماموران حراست و بدون پاسخگویی به سوالات خبرنگاران از فرودگاه فرار کردند.

فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه


با این وجود در همین زمان کم که این اتفاقات رخ داده است، شایعات و واکنش های فراوانی در مورد تصمیم کی روش و اینکه "چرا بازیکنان ملی پوش نرفته به ایران برگردانده شدند" مطرح است. 

طرف دیگر این ماجرا برانکو ایوانکوویچ است که از فردا باید با ملی پوشانی که سرخورده و خسته از سفری بی حاصل برگشته اند، رودررو شود و این می تواند بزرگترین چالش برانکو طی روزهایی باشد که اردوی ملی پوشان بدون سرخ پوشان در امارات ادامه دارد. اینکه فردا برانکو ایوانکوویچ چطور می خواهد با بازیکنان ملی پوش خود برخورد کند و روحیه نابسامان آن ها را مهیای ادامه مسابقات کند، نکته مهمی است.

فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه


در عین حال بازیکنان ملی پوش پرسپولیس که با آینده ای نامعلوم در تیم ملی روبه رو شده اند الآن باید منتظر تصمیمات بعدی کی روش باشند؛ تصمیماتی که می تواند با شناختی که از کی روش سراغ داریم این رابطه را تیره تر از قبل کند.

فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه


بی شک ماجرای عجیب بازگشت تعدادی از ملی پوشان که بی سابقه و تاریخی بوده است، می تواند فصلی جدید در روابط ناآرام این دو چهره محبوب فوتبال ایران  باشد و احتمالا با پایان اردوی تیم ملی باید منتظر واکنش کی روش به لغو مکرر بازی های ملی و البته بیانیه مخصوص خطاب به برانکو باشیم.

منبع : برترینهافارسی فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه. ملی پوشان تیم پرسپولیس پس از رسیدن به ایران بدون پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران، فرودگاه امام را به سمت خانه هایشان ترک ... تجمع بی نتیجه هواداران؛/ فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه تجمع بی نتیجه هواداران؛/ فرار ملی پوشان پرسپولیس از فرودگاه. منبع: خبرگزاری ورزش سه۱۳۹۵-۱۰-۱۴-۲۰:۱۵:۰۲. تجمع بی نتیجه هواداران؛/ فرار ملی پوشان پرسپولیس از ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :