قتل پدر توسط پسر در بساط استعمال مواد مخدر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : اخبار اجتماعی

پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت.


قتل پدر توسط پسر در بساط استعمال مواد مخدر

مخدر شیشه, قتل پدر, ماموران انتظامی, جسد مرد, استعمال مواد مخدر
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی ساعتی قبل از وقوع یک فقره وقوع قتل در بخش خمام شهرستان رشت مطلع شده و بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی با بیان این که ماموران انتظامی با حضور در محل با جسد مردی 53 ساله مواجه شدند، افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شده که پدر و پسری با همدیگر در حال استعمال مواد مخدر بوده اند، که بعد از درگیری، پسر با یک ضربه مشت به سر پدرش وی را به قتل رسانده است.

سرهنگ جعفری خیرخواه با اعلام این که لوازم استعمال مواد مخدر شیشه در محل کشف و قاتل نیز بازداشت شد، بیان داشت: متهم به همراه مادر بزرگ خود زندگی می کرده و طبق شواهد از قرص های روان گردان استفاده می کرده است.

به گفته وی، جسد به پزشکی قانونی منتقل و متهم 26 ساله نیز با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در ... قتل پدر توسط پسر در بساط استعمال مواد مخدر - صبح رانکوه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه: پلیس، سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تش » قتل پدر توسط پسر در بساط استعمال مواد مخدر 48854. پسری، پدرش را حین استعمال مواد مخدر کشت - عصر ایران پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در ... درگیری پدر و پسر خُمامی حین استعمال مواد مخدر منجر به قتل شد | دمادم گیل نگاه: پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام ... قتل پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در بخش ... پسری در گیلان پدرش را در حین استعمال مواد مخدر کشت - دیارمیرزا پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... انتظامی استان گیلان با اشاره به قتل پدر توسط پسر، اظهار کرد: ماموران ... پسری، پدرش را حین استعمال مواد مخدر کشت - پارسینه پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... خبرنگاران با اشاره به قتل پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از ... پسری، پدرش را حین استعمال مواد مخدر کشت - پرشین وی پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در ... درگیری پدر و پسر خُمامی حین استعمال مواد مخدر منجر به قتل شد | اخبار شمال گیل نگاه: پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام ... قتل پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در بخش ... پسری، پدرش را حین استعمال مواد مخدر کشت - عصر ایران - شهرخبر پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از وقوع یک فقره وقوع قتل در ... پسری، پدرش را حین استعمال مواد مخدر کشت پسری در بساط استعمال مواد مخدر پدرش را در بخش خمام شهرستان رشت کشت. ... خبرنگاران با اشاره به قتل پدر توسط پسر، اظهار کرد: مأموران انتظامی از ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :