پلیس عربستان به دنبال میهمانان پارتی مختلط جده

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : اخبار اجتماعی

ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در طبقه بالای یک ساختمان.


خبرآنلاین: ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در طبقه بالای یک ساختمان.

پارتی شبانهفرانس ۲۴ نقل از داد؛ زنانی با پوشش غربی در حال رقص و خنده با صدای موزیک در این ویدئو دیده می شوند. آنچه که درباره این ویدئو که در تاریخ بیستم دسامبر در یوتیوب منتشر سده است عجیب و شگفت آور به نظر می رسد محل برگزاری این پارتی مختلط در کشور عربستان است.

در واقع این پارتی مختلط در شهر مذهبی جده برگزار شده است.

همزمان با انتشار این ویدئو پلیس مذهبی جده به شدت از این وقوع چنین اتفاقی مات و متحر شد.

نکته اینجاست که هر دو مورد مشاهده شده در این ویدئو یعنی مهمانی مختلط و نوشیدن الکل در کشور عربستان قدغن است ، در واقع اینها از جمله قوانین در این کشور به حساب می آیند.

این ویدئو به سرعت به دست پلیس عربستان رسید و خیلی سریع صاحب خانه به واسطه شهرت برجی که در فیلم منتشر شده دیده می شد، شناسایی شد.

این مرد اردنی در حالیکه سعی داشت به کشورش فرار کند بازداشت شد. همزمان یک زن لبنانی که از جمله مهمانان این پارتی بودند نیز بازداشت شدند.

بنا به گفته پلیس عربستان ، تلاش برای بازداشت دیگر مهمانان هم ادامه دارد.

در حقیقت این نوع از بازداشت ها در کشور عربستان یک اتفاق معمول است. همانطور که در ژوئن سال 2014 پلیس عربستان به یک جشن مختلط فارغ التحصیلی در شهر جده حمله کرد که در پی این اتفاق 16 جوان بازداشت شدند.

جده شهری ساحلی در عربستان است. از همین رو این شهر به مهمانی های همراه با الکل پشت درهای بسته معروف است. البته این اتفاق منحصر به فرد به طور انحصاری برای دو دسته از افراد ویژه ممکن است: یکی شاهزاده های ثروتمند سعودی و دیگری غربی ها که از طریق کشتی و کانال های نظامی یا دیپلماتیک می توانند نوشیدنی های الکلی به دست بیاورند.

منبع : برترینهارترین ها پلیس عربستان به دنبال میهمانان پارتی مختلط جده. ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی ... پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده | ویدئویی - قطره ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده Ù. پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده که ویدئو اش در ... ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در طبقه ... پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده ... - خبر فارسی پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده که ویدئو اش در . ... آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در ... پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده | دمادم ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در طبقه ... پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده - آکا به گزارش فرانس ۲۴؛ زنانی با پوشش غربی در حال رقص و خنده با صدای موزیک در این ویدئو دیده می شوند. آنچه که درباره این ویدئو که در تاریخ بیستم ... پلیس عربستان به دنبال میهمانان یک پارتی مختلط در جده - ایزی خبر به گزارش فرانس ۲۴؛ زنانی با پوشش غربی در حال رقص و خنده با صدای موزیک در این ویدئو دیده می شوند. آنچه که درباره این ویدئو که در تاریخ بیستم دسامبر در یوتیوب ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :