محکومیت شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته :

دو شکارچی غیر مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند.

محکومیت شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس

محکومیت شکارچیان, غیر مجاز, پارک ملی قمیشلو, به حبس
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مرتضی جوهری رئیس اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو گفت : دو متخلف شکار وصید با حکم دادگاه به اتهام آغاز به قتل ماموران حفاظت محیط زیست،تمرد، نگهداری سلاح قاچاق، تخریب اموال دولتی و آغاز به شکار در مجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند.
وی گفت: متهم ردیف اول به 12 سال حبس تعزیری و دو میلیون تومان جریمه نقدی و متهم ردیف دوم نیز به یک سال حبس تعزیری و دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
جوهری اظهارکرد: این دو متهم سال گذشته درپارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو قبل از اقدام به شکار درتیراندازی به ماموران حفاظت محیط زیست متواری شدند که بعد از مدتی شناسایی و بازداشت شدند.
شکار و حتی اقدام به آغاز به شکار در زیستگاه های حیات وحش توسط متخلفان جرم است و طبق ماده 10 و 15 قانون شکار و صید، متخلفان تحت تعقیب و مجازات قرار می گیرند.
پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو با مساحت 113 هزار هکتاردر 45 کیلومتری شمال غرب شهر اصفهان قرار دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاراند | - مرتضی - قطره مرتضی جوهری رییس اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو در این باره به ایرنا گفت : دو متخلف شکار وصید با حکم Ø. شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند اصفهان-ایرنا- دو شکارچی غیر مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند. شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند | ایرنا اصفهان-ایرنا- دو شکارچی غیر مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند. شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند. ... دو شکارچی غیر مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند. شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند - ایرنا | خبر ... شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند. اصفهان-ایرنا- دو شکارچی غیر مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری ... شکارچیان متخلف به جرم درگیری با محیط بانان و شروع به شکار در پارک ... رییس پارک ملی بمو در این باره گفت: محیط بانان دستور ایست را صادر نموده و ... انجام وظیفه به تحمل سه سال حبس تعزیری (زندان غیر قابل خرید) محکوم نمود. ... شکارچی با سلاح غیر مجاز فرقی با قاچاقچی یا دزد نداره و باید مجازات خیلی ... عاملین شکار یک میش و یک بره میش وحشی در پارک ملی قمیشلو دستگیر ... عاملین شکار یک میش و یک بره میش وحشی در پارک ملی قمیشلو دستگیر شدند ... جوهری اظهار داشت: در جریان تعقیب و گریز در کوه، یکی شکارچیان ... در بازرسی از این متخلفین لاشه یک میش وحشی به همراه یک اسلحه جنگیM1 غیرمجاز کشف و ضبط و ... جنگی به جرم حمل سلاح جنگی به حبس از دو تا پنج سال محکوم خواهد شد. بازداشت عاملین شکار دو کل و بز به همراه اسلحه قاچاق در پارک ملی کلاه قاضی بازداشت عاملین شکار دو کل و بز به همراه اسلحه قاچاق در پارک ملی کلاه قاضی ... محیط بانان به جست و جو و دوربین کشی پرداخته و حوالی غروب آفتاب دو شکارچی متخلف را مشاهده نمودند. ... در دادگاه به جرم شکار غیرمجاز جانوران وحشی حمایت شده در محدوده پارک ملی محاکمه شده و بر اساس ماده ۱۳ قانون شکار و صید به حبس از ۹۱ روز ... شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند - آخرین اخبار شکارچیان غیر مجاز پارک ملی قمیشلو به حبس محکوم شدند ... مجاز پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو درمجموع به 13 سال حبس تعزیری محکوم شدند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :