ابوبکر البغدادی امیدی به ماندن در عراق ندارد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : سیاسی

سرکردۀ گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی یافتن جای پائی برای خود در دیگر کشورها است.


پایگاه خبری العالم: سرکردۀ گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی یافتن جای پائی برای خود در دیگر کشورها است.

منابعی در عراق اعلام کردند : داعش خود را برای خروج از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به عواملش دستور داده که گروهک های پنهان را در کشورهای اروپائی و عربی برای کشتار مردم عادی فعال کنند که این امربه معنای تلاش البغدادی برای پیدا کردن جای پایی برای خود در دیگر کشورها است

در دقیقۀ نود سرکردۀ داعش به عوامل و فرماندهانش دستور می دهد که در کشورهای عربی و اروپائی گروهک های پنهان را به جان مردم بیندازند زیرا داعش دیگر امیدی برای ماندن در عراق ندارد و در آینده نه چندان دور باید از موصل فرار کند.

دستور جدید البغدادی نشان می دهد که داعش راه را برای فرار خود از عراق هموار می کند.

البغدادی چندی پیش نیز از عواملش در کشورهای عربی خواسته بود که ده ها منطقۀ تحتِ حکومت خود تشکیل بدهند و همین امر بیانگر به خطر افتادن امنیت کشورهای عربی است.

علاوه بر این؛ سرکردۀ داعش به عواملش دستور داده که به تأسیسات نفتی و مراکز خارجی در کشورهای عربیِ همپیمان آمریکا حمله کنند و بیشترین تلفات و خسارات را برجای بگذارند.

البغدادی همچنین از عوامل خارجی خود خواسته است که به کشورهای خود بازگردند و در کشورهای خود مناطقی را به تصرف خود دربیاورند و به مراکز دولتی حمله کنند.

منبعی در استان نینوا نیز اعلام کرد: البغدادی همچنین دستور داده است آن دسته از عوامل و فرماندهانش که به هر علتی در زندان هایِ تحت کنترل داعش در استان نینوا حبس شده اند، هر چه زودتر آزاد شوند زیرا داعش به دلیل عملیات نظامی ارتش عراق با کمبود نیرو مواجه است و البغدادی می خواهد با آزادکردن اعضای متخلف خود از زندان تعداد نیروهایش را افزایش بدهد و در همین راستا ده ها نفر از فرماندهان البغدادی که در زندان های موصل و حومه اش زندانی بودند، آزاد شدند.

کارشناسان معتقدند که البغدادی با آزاد کردن عوامل زندانی خود درپی بازسازی و تقویت داعش برای پایداری و ایستادگی بیشتر در برابر ارتش عراق و پیشگیری از فروپاشی گروهش است.

منبع : برترینهان| شبکه العالم ... گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... دولت بهار: درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری ... بهار: سرکردۀ گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... درخواست سرکردۀ داعش از عواملش برای خرابکاری در جهان - صفحه اصلی ... گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری - فردا نیوز - شهرخبر ... گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری ... گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری - تفسیر نیوز سرکردۀ گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی یافتن ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به عواملش ... درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری | الی نیوز منابعی در عراق اعلام کردند : ... منابعی در عراق اعلام کردند : داعش خود را برای خروج از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ... را به جان مردم بیندازند زیرا داعش دیگر امیدی برای ماندن در عراق ندارد و در آینده نه ... درخواست البغدادی از عواملش برای خرابکاری در جهان به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،منابعی در عراق اعلام کردند : داعش خود را برای ... خروج از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به عواملش ... های پنهان را به جان مردم بیندازند زیرا داعش دیگر امیدی برای ماندن در عراق ندارد و در ... درخواست سرکردۀ داعش از عواملش برای خرابکاری در جهان سرکردۀ گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی یافتن ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به عواملش ... درخواست سرکرده داعش از عواملش برای خرابکاری - خبر 24 ... گروه تروریستی و تکفیری داعش که امیدی به ماندن در عراق ندارد ، درپی ... از عراق آماده می کند و ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه تروریستی به ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :