پیروزی های اخیر در سوریه را باید به ایران تبریک گفت | بشار اسد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : بین الملل

رئیس جمهور سوریه گفت برای پیروزی هایی که در سوریه به دست آمده است باید به ایران تبریک گفت.


بشار اسد: پیروزی های اخیر در سوریه را باید به ایران تبریک گفت

پیروزی در سوریه, بشار اسد, سوریه, حمایت ایران از سوریه, بین الملل, رئیس جمهور سوریه

به نقل از طاها پخش به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، در استقبال از علاء الدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران گفت، برای پیروزی هایی که در سوریه به دست آمده است باید به ایران تبریک گفت زیرا این پیروزی ها در سایه حمایت های ایران به دست آمده است.

بروجردی نیز در این دیدار با تبریک پیروزی های به دست آمده در سوریه به ویژه پیروزی در حلب، گفت ایران این شرایط را در زمان آزادی شهر خرمشهر تجربه کرده بود.

العالم افزود قرار است بروجردی در این سفر با تعدادی از مقامات سوری از جمله عماد محمد خمیس، نخست وزیر و ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه، نیز دیدار کند.

منبع : باشگاه خبرنگارانتدبیر و امید اسد:پیروزی های سوریه را باید به ایران تبریک گفت ... "بشار اسد" روز چهارشنبه در دیدار "علاء الدین بروجردی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تأکید ... واکنش دادستان کل به موضع گیری اخیر رییس جمهور. اسد پیروزی های اخیر سوریه را باید به ایران تبریک گفت - رادیکال خبر به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، بشار اسد روز چهارشنبه در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید این پیروزی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :