علت جدایی مربیان ایرانی از تیم ملی فاش شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : ورزشی

مربیان ایرانی تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیلی عجیب به تهران بازمی گردند.

علت جدایی مربیان ایرانی از تیم ملی فاش شد

تمرین تیم ملی, آقاجانیان, بازگشت مربیان تیم ملی, خانبان, مربیان ایرانی, کی روش, بازیکنان ملی پوش پرسپولیس, مربیان تیم ملی, نکونام
به نقل از طاها پخش طاها پخش ، بعد از این که روز گذشته کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از بازیکنان ملی پوش پرسپولیس خواست اردوی دبی را ترک کرده و به تهران بازگردند، غیبت مربیان ایرانی تیم ملی در تمرینات و احتمال بازگشت آن ها به کشور هم به حاشیه های این اردو اضافه کرد.

همین امر شائبه هایی را در مورد اختلاف کی روش با دستیاران ایرانی اش به گوش رساند اما غیبت مشکوک آن ها در تمرینات ملی علت دیگری دارد.

طبق شنیده ها با توجه به این که جواد نکونام، مارکار آقاجانیان و مهرداد خانبان در ماه های اخیر پولی از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده اند، سرمربی تیم ملی از آن ها خواسنه در تمرینات شرکت نکنند تا فدراسیون فوتبال به مشکلات مالی آن ها رسیدگی کند.

منبع : باشگاه خبرنگاراناکنون که جام ملتهای آسیا با حذف تیم ملی برای ایران به پایان رسیده است، . ... علت خداحافظی ناگهانی علی کریمی با تیم ملی فوتبال پیش از سفر به جام ملتهای آسیا فاش شد. ... را دلایل قهر مربی تیم ملی عنوان کردند اما به گفته یک منبع آگاه هیچ .... هنوز هم خیلی ها علت جدایی کریمی را نمی دانند و او می توانست خیلی راحت در ... گرفتن مرخصی عامل جدایی مربی تیم ملی / کروش به ... - اخبار ایران و جهان گرفتن مرخصی عامل جدایی مربی تیم ملی / کروش به سیموئز: از تهران رفتی، دیگر برنگرد! ... اتفاقی که یک ماه قبل رخ داد، سرانجام فاش شد. ... که به دلیل اختلاف با کارلوس کروش از تیم ملی ایران جدا شده بود به کادرفنی تیم ملی بانوان آمریکا اضافه شد. دلیل جدایی ستاره پرسپولیس فاش شد | خلعتبری گفته حرف های سیاسی ستاره سابق پرسپولیس دلایل جدایی اش از سرخ ها را فاش کرد ... وی افزود: رحیمی آن زمان که همراه تیم ملی در آفریقای جنوبی بودم و با من تماس گرفت و تلاش کرد ... با نوشتن بک بیانیه جلالی با کانون مربیان فوتبال ایران خداحافظی کرد ... کریمی دلیل خداحافظی از تیم ملی را فاش کرد | مربی سابق تیم - قطره مربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان از دبیر کل و رییس فدراسیون فوتبال ... همه دوست داشتند بدانند کریمی چرا از تیم ملی جدا شد و آیا علت این جدایی اختلاف با ... بازی های رایانه ای با تاکید بر فرهنگ ایرانی اسلامی بومی سازی شود ... دلیل اصلی رابطه شکرآب مربیان ایرانی با کی روش فاش شد! دلیل اصلی رابطه شکرآب مربیان ایرانی با کی روش فاش شد! ... بوکس ایران احتیاج به مربیان خارجی تراز اول دا... ترابیان: شخصیت جدیدی در ... برگزاری جلسه مربیان تیم ملی دوومیدانی عکس · نشست مهدی ... دلیل اصلی جدایی طارمی از ریزه اسپور چه بود؟ دلیل اصلی رابطه شکرآب مربیان ایرانی با کی روش فاش شد! | خبر فارسی دلیل اصلی رابطه شکرآب مربیان ایرانی با کی روش فاش شد! ... جدایی قطعی بازیکن ملی پوش استقلال خوزستان/ نایب قهرمانی ورزشکار خوزستانی در مسابقات وزنه برداری ... این مسئله مورد موافقت کادرفنی تیم ملی نوجوانان قرار . گرفتن مرخصی عامل جدایی مربی تیم ملی / کروش به سیموئز: از تهران ... گرفتن مرخصی عامل جدایی مربی تیم ملی / کروش به سیموئز: از تهران رفتی، دیگر برنگرد! ... اتفاقی که یک ماه قبل رخ داد، سرانجام فاش شد. ... به دلیل جدایی سیموئز بود که علی کفاشیان از حضور یک دستیار ایرانی در کنار کروش حرف ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :