تصویر استقبال گرم علی دایی از حضور یک دختر سر تمرین تیم نفت تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : مجازی

علی دایی در پست اینستاگرام خود نوشت: فرصتی شد تا امروز با دختر مهربون سرکار خانم فاطمه حمامی دیداری داشته باشم.

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ صفحه اینستاگرام علی دایی با یک تصویر یادگاری سر تمرین تیم نفت تهران با دختری معلول به روز شد.
فاطمه همان دختر معلولی است که چندی پیش عکس دایی را نقاشی کرده بود و امروز در تمرین نفت با استقبال گرم علی دایی روبرو شد.
علی دایی در پست اینستاگرام خود نوشت:" فرصتی شد تا امروز با دختر مهربون سرکار خانم فاطمه حمامی دیداری داشته باشم.
دختری که با ٨٥٪‏ معلولیت نقاشی من را به زیبایی به عکس کشید،یادمان باشد معلولیت محدودیت نیست. یک جهان تشکر دختر عزیز و مهربانم"

استقبال گرم علی دایی از حضور یک دختر سر تمرین تیم نفت تهران عکس

اینستاگرام علی دایی, علی دایی, تابلو نقاشی علی دایی, پرتره علی دایی, دختر معلول, کشیدن نقاشی علی دایی

منبع : باشگاه خبرنگارانرینات نفت فاطمه دختر معلولی که چندی پیش تصویر دایی را نقاشی کرده بود در تمرین نفت با استقبال گرم علی دایی ... عکس/استقبال گرم علی دایی از حضور دختر هنرمند در تمرینات نفت ... یک بازیگر خانم دیگر هم به جم پیوست عکس ... گران ترین و ارزان ترین مناطق تهران کدامند ؟ ... واکنش علی کریمی به اتفاقات اخیر تیم ملی ... حضور یک دختر خاص در تمرینات نفت عکس | فردا | خبروان فاطمه حمامی، دختری که با وجود معلولیت 85 درصدی تصویر علی دایی را ترسیم کرده بود، در تمرینات نفت تهران حضور پیدا کرد. ... کرده بود، با هماهنگی محمد قاضی در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد و با کادر فنی و بازیکنان نفت عکس یادگاری گرفت. ... عکس/ استقبال گرم علی دایی از دختر هنرمند, جام نیوز, ۱ساعت پیش. علی دایی - جستجوگر اخبار تی نیوز مشاهده همه اخبار علی دایی ... در ملاقات جالب دایی و دختر هنرمند چه گذشت؟ ... دایی بیدی نیست که با این بادها بلرزد/ واکنش باشگاه نفت به شکایت استقلال دایی بیدی ... عکس/ استقبال گرم علی دایی از دختر هنرمند | فاطمه دختر معلولی - قطره فاطمه دختر معلولی که چندی پیش تصویر آقای گل فوتبال جهان را نقاشی ... در تمرینات امروز نفت صورت گرفت؛ عکس/ استقبال گرم علی دایی از دختر ... قطعی بودن حضور دو بازیکن هپاتیتی در لیگ برتر ایران ... گسترش - نفت جمعه در تهران ... تیم ملی متعلق به کی روش نیست که بازیکنان پرسپولیس را دعوت نکند ... حضور نقاش معلول چهره علی دایی در تمرینات نفت عکس | فاطمه - قطره عکس/ استقبال گرم علی دایی از دختر هنرمند ... وجود معلولیت 85 درصدی تصویر علی دایی را ترسیم کرده بود، در تمرینات نفت تهران حضور پیدا کرد. استقبال گرم دایی از دختر معلول عکس | فاطمه دختر معلولی - قطره عکس/ استقبال گرم علی دایی از دختر هنرمند · تصویری از هدیه جالب و ... حضور نقاش معلول چهره علی دایی در تمرینات نفت عکس · استقبال با شاخه گل ... نقاش چهره علی دایی در تمرین نفت تهران عکس - آبشار 24 فاطمه دختر علاقه مند به فوتبال که علاقه خاص و ویژه ای به علی دایی دارد چندی ... به محض حضور در تمرین نفت با استقبال گرم علی دایی و اعضای تیم نفت ... سلاخی وحشیانه همسر و دختر یک ساله در خواب عکس .... حاشیه های دعوای کی روش و برانکو:جلسه اضطراری ملی پوشان پرسپولیس در باشگاه/ میناوند: د بازی دو سر سوخت ... دختر علی دایی تمرینات نفت را به هم ریخت عکس - مجله خبری فور خبر جام نیـوز: علی دایی که این روزها تیم نفت تهران را در سرعین تمرین می دهد، ... با توجه به این قضیه یک دروازه بان از کشور مقدونیه و یک هافبک دورگه ... خارجی که در تمرینات نفت تهران حضور داشتند مورد تایید علی دایی سر مربی نفت قرار نگرفتند. ... عکس علی دایی در کنار صدای ماندگار اردبیل !! عکس. استقبال پرشور ... علی دایی سرمربی نفت تهران شد - ایران مارکت علی دایی امروز با حضور در باشگاه نفت تهران با مسئولان این باشگاه به توافق رسید و ... تصاویر وارد شدن علی دایی به تجارت غذا با یک برند معروف فرانسوی عکس تیپ ... علی دایی سرمربی نفت تهران تصویری را منتشر کرده که نشان می دهد وی در سر ... دختر علی دایی علی دایی که این روزها تیم نفت تهران را در سرعین تمرین می دهد، نمی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :