ایران در پیروزی های سوریه شریک است | بشار اسد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : سیاسی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و هیات همراه در نخستین روز اقامت خود در دمشق، صبح امروز (چهارشنبه ۱۵ دیماه) با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کردند.سوریه, بشار اسد, ایرانخبرگزاری ایلنا: در ابتدای این ملاقات، بشار اسد با قدردانی از مواضع ثابت و حمایت جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حمایت از سوریه در جریان بحران شش ساله این کشور خاطرنشان کرد: مردم ایران با حمایت های همه جانبه خودشان از مردم و دولت سوریه، در حقیقت در پیروزی های اخیر شریک می باشند و جا دارد ما به شما تبریک بگوییم

پافشاری برخی از کشور ها بر حمایت از تروریسم سبب توسعه پدیده ترور و تروریسم شده است

بشار اسد اظهار داشت: پافشاری برخی از کشور ها بر حمایت از تروریسم سبب توسعه پدیده ترور و تروریسم شده است که خوشبختانه با پیروزی های اخیر در حلب، حالت آن حامیان، تضعیف شد.

او تصریح کرد، آینده منطقه را مردمی تعیین می کنند که در رویارویی با تروریسم و در تلاش برای محافظت از کشور و استقلال کشورشان جانفشانی کرده اند.

بروجردی: پیروزی های ارتش سوریه در حلب مایه سربلندی مردم این کشور در مسیر مقاومت است

علاء الدین بروجردی نیز در این دیدار تصریح کرد: پیروزی های ارتش سوریه در حلب و مبارزه با تروریسم مایه سربلندی مردم سوریه در مسیر تداوم پایداری، مقاومت و پافشاری بر حراست و حمایت از کشور است و این پیروزی نقش مهمی در تضعیف تروریست ها و ثبات در آینده سوریه را رقم می زند

هیات پارلمانی مجلس شورای اسلامی کشورمان با تاکید مجدد بر ادامه حمایت های کشورمان از سوریه در جریان جنگ علیه تروریسم، فعال شدن دیپلماسی پارلمانی در کنار دپیلماسی سیاسی در محافل بین المللی را ضروری دانستند تا حقانیت محور مقاومت در دفاع از آرمان و منافع مردم منطقه برای جهانیان به صراحت تبیین شود.

منبع : برترینهاریک است بشار اسد: ایران در دستاوردهای سوریه علیه تروریسم شریک است ... هیئت ایرانی به سوریه در راستای تبریک پیروزی حلب به ملت سوریه صورت گرفته است. ... دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری تسنیم در وب ... بشار اسد:ایران بزرگترین شریک اقتصادی سوریه خواهد بود | دمادم بشار اسد رییس جمهور سوریه نیز در این دیدار تصریح کرد: دستاوردهای ارتش ... خارجی مجلس شورای اسلامی ایران نیز گفت: موفقیت های اخیر ارتش سوریه به ویژه در جبهه ... شورای اسلامی همچنین گفت: مطمئن هستیم که پیروزی متعلق به مردم سوریه است و این ... پیروزی های سوریه به واسطه حمایت های ایران محقق شده است پیروزی های سوریه به واسطه حمایت های ایران محقق شده است. ... آمریکا با حملات اخیر خود نشان داد که با تروریسم شریک است/ایران تنها حامی قدرتمند سوریه ... به گزارش ایلنا به نقل از سانا، «بشار اسد» در دیدار با «علاءالدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ... بروجردی:پیروزی سوریه نقش مهمی در آینده این کشور رقم می زند /بشار اسد ... در دیدار هیات پارلمانی ایران مطرح شد. بروجردی:پیروزی سوریه نقش مهمی در آینده این کشور رقم می زند /بشار اسد: ایران در پیروزی های اخیر سهیم است ... همه جانبه خودشان از مردم و دولت سوریه، در حقیقت در پیروزی های اخیر شریک می باشند و جا ... ایرانیوز - بشار اسد: ایران در پیروزی های اخیر سوریه سهیم است/ بروجردی ... بشار اسد: ایران در پیروزی های اخیر سوریه سهیم است/ بروجردی: این ... جانبه خودشان از مردم و دولت سوریه، در حقیقت در پیروزی های اخیر شریک می باشند ... بشار اسد: ایران در دستاوردهای سوریه علیه تروریسم شریک است بشار اسد: ایران در دستاوردهای سوریه علیه تروریسم شریک است ... وی خطاب به اسد گفت: پیروزی در حلب گام بزرگی به سوی بازگرداندن امنیت و ثبات به ... تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :