ابوبکر بغدادی 3 جانشین برای خود انتخاب کرده است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-16 دسته : بین الملل

منابع محلی استان نینوا اعلام کردند سرکرده گروه تروریستی داعش 3 جانشین برای خود انتخاب کرده است.

ابوبکر بغدادی 3 جانشین برای خود انتخاب کرده است

سرکرده گروه تروریستی داعش, بین الملل, موصل, داعش, عراق, تعیین جانشین, ابوبکر بغدادی

به نقل از طاها پخش ، به نقل از سومریه نیوز، یک منبع محلی استان نینوا فاش کردند: ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش 3 نفر را به عنوان جانشین خود مشخص کرده است که در صورت مرگ وی سرکرده این گروه تروریستی شوند.

این منبع در مصاحبه با سومریه نیوز اعلام کرد: سرکرده های بارز و عناصر گروه تروریستی داعش در ساحل چپ موصل درباره تعیین 3 نفر به عنوان جانشین ابوبکر بغدادی در صورت مرگ وی سخن می گویند.

به گفته این منبع، یکی از 3 نفرانتخاب شده، عراقی می باشد.

این منبع که نخواست نامش فاش شود افزود: سخن گفتن از وجود جانشین برای ابوبکر بغدادی در میان سرکردگان و عناصر گروه تروریستی داعش در نقاط تحت نفوذشان، امری عادی و فراگیر شده است تاجایی که این سخن به گوش اهالی این نقاط نیز رسیده است.

صحبت ها از تعیین شدن جاشین برای سرکرده گروه تروریستی داعش چه بسا تلاشی برای آماده سازی فضا برای مرحله پس از ابوبکر بغدادی باشد. مخفی شدن وی به مدت چندین هفته، آن هم در شرایطی که روحیه تروریست ها در شکست های پیاپی خود در مقابل نیروهای عراقی به شدت ضعیف شده است، موجی از شک و تردید را در میان عناصر این گروه به وجود آورده است.

آخرین حضور رسانه ای ابوبکر بغدادی ، 3 نوامبر بود که وی در ویدئویی عناصرش را به حمله به ترکیه و عربستان فراخواند.

منابع محلی عراق نیز سرکرده گروه تروریستی داعش را حدود یک ماه پیش در منطقه ای نزدیک به مرزهای شمال غربی عراق و سوریه دیده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :