فوتبال را به جنگ تبدیل کردیم/مهابادی:می توانستیم ملوان را شکست دهیم | مایلی کهن

تاریخ انتشار پست : 1395-10-17 دسته : ورزشی

دو مربی تیم های آلومینیوم و ملوان بعد از پایان بازی در سالن کنفرانس حاضر شدند و در خصوص بازی صحبت کردند.

مایلی کهن:فوتبال را به جنگ تبدیل کردیم/مهابادی:می توانستیم ملوان را شکست دهیم

مهابادی, تیم آلومینیوم, مایلی کهن, تیم ملوان, لیگ دسته یک فوتبال
به نقل از طاها پخش ، داود مهابادی بعد از شکست یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری گفت: بازی پرفشاری برای هر دو تیم بود. نیمه اول هر دو تیم بازی پایاپایی انجام دادند اما معتقدم در نیمه دوم تیم ما موقعیت های بهتری داشت. به تیر دروازه هم زدیم، ملوان در این نیمه موقعیت آنچنانی نداشت اما به هر حال آنها پیروز شدند. این برد را به آنها تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد. هرچند می توانستیم بازنده این بازی نباشیم.

وی افزود: تلاش می کنیم تا در هفته های آتی با برنامه های جدید امتیازات لازم را بدست آوریم و با هماهنگی بیشتری در میدان حاضر شویم.

مایلی کهن: فوتبال را به جنگ تبدیل کردیم

محمد مایلی کهن گفت: می دانستیم که بازی سختی در پیش داریم و خدارا شکر بازیکنان با تمام توانشان در زمین حاضر شدند و توانستیم سه امتیاز بگیریم و بازی های دور برگشت برایمان خیلی حساس و مهم است.

وی افزود:ما فوتبال را به جنگ تبدیل کرده ایم. همه چیز را از دریچه جنگ می بینیم و از هیچ چیز لذت نمی بریم نه از بازی زیبا نه از برد، از اهانت به داور کلی لذت می بریم. از اینکه خانواده یک انسان را مقابل چشمانش با رکیک ترین جملات فحش بدهیم لذت می بریم و امیدوارم دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :