کی روش اگر خوب بود چرا او را جای فرگوسن نگذاشتن! | مایلی کهن

تاریخ انتشار پست : 1395-10-17 دسته : ورزشی

محمد مایلی کهن موج جدید انتقاداتش از تیم ملی را شروع کرده است.او پس از یک برنامه تلویزیونی ، این بار در رادیو به تشکیلات فدراسیون فوتبال و تیم ملی انتقاد کرد.کی روشوبسایت نود: محمد مایلی کهن در گفت و گویی درباره اتفاقات رخ داده پیرامون تیم ملی فوتبال اظهاراتی را بیان کرد.

وی گفت: متاسفانه کی روش از زمانی که وارد تیم ملی فوتبال شد افراد مختلفی را مورد توهین قرار داد، وی به رانندگان تاکسی توهین کرد، به اسدی، کفاشیان، والی زاده، ترابیان، نمازی دستیارش و ... توهین کرد. رفتارهای انتقادبرانگیز ایشان در جام ملت های آسیا، برخوردش با سرمربی کره جنوبی، دیدار با سوریه و قطر و ... که این رفتارها دور از شان یک سرمربی است.

مایلی کهن با اشاره به اینکه باشگاه و تیم ملی لازم و ملزوم هم هستند، ادامه داد: فقط تیم ملی منافع ملی نیست و باشگاه هم جزو منافع ملی است. باشگاه و تیم ملی لازم و ملزوم هم هستند، از دل باشگاه خوب است که می توان تیم ملی خوب داشته باشیم.

سرمربی ملوان که با برنامه رادیویی ۴-۴-۲ صحبت می کرد، در ادامه گفت: البته مقصر این اتفاقات در تیم ملی کی روش نیست و افرادی هستند که ریش و قیچی را به او داده اند. کی روش ۶ ماه در امارات فعالیت کرد و بعد از آن او را اخراج و به نوعی بیرون کردند. پس از آقای الکس فرگوسن مگر ایشان نفر دوم منچستر یونایتد نبود، چرا از ایشان در آن جا استفاده نکردند. باید گفت ما در خیلی از زمینه ها با حضور ایشان به نوعی متضرر شدیم.

وی ادامه داد: با حضور ایشان در تیم ملی بسیار از لژیونرهای ما از اروپا برگشتند و به لیگ های عربی و ... رفتند و حضور آزمون و جهانبخش هم در اروپا هم به خاطر حضور آن ها در اردوی جوانان بود و آن ها از تیم ملی لژیونر نشدند. ایشان حتی به بالاترین مقام وقت ورزش که آقای گودرزی بود هم اهانت کردند.

مایلی کهن با زیر سوال بردن میزان مرخصی های کارلوس کی روش گفت: مگر می شود یک سرمربی این همه مرخصی داشته باشد. من که کارمند وزارت ورزش هستم سالی یک ماه مرخصی استحقاقی دارم و اگر بخواهم مرخصی بیشتری بگیرم باید به بالاترین مقام محل کارم، بعد از معرفی یک جانشین و در صورت موافقت بدون حقوق به مرخصی بروم. کی روش بعد از بازی با سوریه، چند روز است که به مرخصی رفته است؟ ایشان دارد ماهی ۲ میلیارد تومان پول می گیرد، مگر سال اقتصاد مقاومتی نیست ما با این مقدار پول در ماه چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟ اگر این پول جای دیگر هزینه می شود چقدر برای ما سودآور بود؟

وی ادامه داد: کی روش به نوعی با اهانت به دیگران اعلام حضور می کند، ما جوانان فوق العاده و مستعدی داریم، باز هم می گویم مقصر کی روش نیست و افرادی هستند که ریش و قیچی را به او داده اند.

سرمربی ملوان به کمپ تیم ملی هم اشاره ای داشت و گفت: من فیلم دارم از حالت کمپ تیم ملی در یک سال پیش، باید بپرسم این کمپ خوب بود یا کمپی که تیم ملی در آفریقای جنوبی اردو زده بود. باید در این باره پاسخ داده شود و من حاضرم برای کشورم جان هم بدهم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :