پدر سردشتی ناجی جان خانواده در برابر مرگ خاموش

تاریخ انتشار پست : 1395-10-18 دسته :

مرد سردشتی مانع از مرگ دست جمعی خانواده اش شد.

پدر سردشتی ناجی جان خانواده در برابر مرگ خاموش

پدر, ناجی, خانواده, سردشت, گازگرفتگی
به نقل ازطاها پخش از طاها پخش ، بنا بر اعلام بیمارستان امام خمینی سردشت دیروزهفت عضو یک خانواده در جدال با قاتل خاموش نجات یافتند.
این حادثه زمانی روی داد که بخاری منزل دچار اشکال شده بود واعضای خانواده در خواب دچار گازگرفتگی ومسمومیت با گاز منوکسید کربن شده بودند. پدر خانواده هنگام مراجعه به منزل و مشاهده حالت بلافاصله همه هفت نفر را با خودروی شخصی به اورژانس بیمارستان رساند.
رئیس بیمارستان امام خمینی سردشت در این زمینه گفت حادثه دیدگان در بیمارستان بلافاصله با اقدام های اولیه درمانی از قبیل اکسیژن رسانی، سرم تراپی و کنترل علائم حیاتی از مرگ نجات یافتند وهم اکنون حالت عمومی آنها رضایت بخش است.
وی توصیه کرد مردم در به کارگیری وسایل گرمایشی جانب احتیاط را رعایت کنند ودر صورت مواجهه با فرد یا افرادی که دچار گازگرفتگی شده اند، با حفظ خونسری و برقراری تماس با اورژانس115 تا زمان رسیدن تیم امدادی فرد یا افراد مصدوم را از فضای آلوده به فضای باز و آزاد انتقال دهند.
سردرد، سرگیجه، تهوع، استفراغ، خستگی، بیقراری، خواب آلودگی، تنگی نفس، خمیازه کشیدن بیش از حد، کاهش دید، مشکلات حافظه، مشکلات راه رفتن، توهم، کبودی دست و پا و دور لب ها، درد سینه و درد شکم از جمله علائم و نشانه های مسمومیت با مونوکسید کربن است.
انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :