بازار داغ سلفی با ستاره ها / بازگشت پراکنده ملی پوشان از اردوی پرحاشیه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-18 دسته : ورزشی

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی به تهران بازگشتند که بازیکنان این تیم اجازه صحبت کردن با اصحاب رسانه را نداشتند.

بازگشت پراکنده ملی پوشان از اردوی پرحاشیه/ بازار داغ سلفی با ستاره ها

فوتبال ایران, افشین پیروانی, اردوی امارات, بازگشت تیم ملی فوتبال, کارلوس کی روش, سلفی, تیم ملی ایران, اردوی دبی تیم ملی فوتبال, ستاره های تیم ملی
به نقل از طاها پخش طاها پخش ؛ اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان درحالی امشب (شنبه) با پایان اردوی دبی به تهران بازگشتند که حاشیه ها همچنان ادامه دارد.

افشین پیروانی، نخستین نفری بود که از گیت فرودگاه عبور کرد و بعد از وی بازیکنان به صورت پراکنده وارد سالن فرودگاه شدند.

در بین اعضای تیم ملی، فقط پیروانی حاضر به گفت وگو با خبرنگاران شد که او هم هنگام صحبت کردن با خبرنگاران اعلام کرد از او سؤالی پرسیده نشود و فقط خودش توضیحی کوتاه درباره اتفاقات اخیر می دهد.

با توجه به شایعه استعفای کی روش خبرنگاران زیادی امروز به فرودگاه آمده بودند که درنهایت پاسخی در این مورد دستگیرشان نشد تا سرنوشت استعفای مرد پرتغالی طی روزهای آینده مشخص شود.

برخی از اهالی شهریار یک بنر حمایتی را از محمد ایرانپوریان به فرودگاه آورده بودند و آن را مقابل چشمان این بازیکن باز کردند.

در خصوص زمان و مکان ورود ملی پوشان قبل از بازگشت آنها شایعات زیادی ایجاد شده بود و حتی برخی از ورود تیم ملی در ساعت 10 و نیم و از CIP فرودگاه خبر می دادند.

ملی پوشان و اعضای کادر فنی بعد از رسیدن به تهران از یکدیگر خداحافظی کردند و برخورد گرمی با هم داشتند، اما نکته جذاب برخورد هواداران با آنها بود که به محض دیدن ملی پوشان آغاز به گرفتن تصویر سلفی کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :