ملی پوشان پرسپولیس افت کرده اند | تارتار

تاریخ انتشار پست : 1395-10-18 دسته : ورزشی

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می گوید بازیکنان لیگ های پایینی همیشه مقابل تیم های لیگ برتری انگیزه مضاعف برای نمایش خوب دارند.پرسپولیس, تراکتورسازیورزش سه: تارتار درباره رویارویی شان با تراکتور در دیدار دوستانه گفت: بازیکنان ما در یک بازی سنگین توانستند از سد تراکتورسازی با 3 گل زیبا گذر کنند، بچه های ما در مقابل تیم های بزرگ همیشه انگیزه مضاعفی دارند. تراکتور در این بازی حملات زیادی روی دروازه ما داشت اما بچه های ما  موقعیت های حریف را به خوبی دفاع کردند. نفرات جدید ما خیلی خوب کار کردند کل بازی پایاپای برگزار شد و دست و پا بسته نبودیم فقط در زمان به ثمر رساندن 3 گل بازی کامل در دست ما بود.  

در روزی که پارس برنده دیدار مقابل تراکتور شد در سوی دیگر پرسپولیس بازنده بازی با پاراگ شد سرمربی پارس در این خصوص می گوید: همیشه بازیکنان لیگ یک و دو مقابل حریفان قدرتمند از انگیزه بالایی برخوردارند اگر یادتان باشد تیم دسته دویی قشقایی در رویارویی با پرسپولیس به علت تلاش مضاعف توانست آنها را از رقابت های جام حذفی حذف کند. اما در رابطه با باخت امروز پرسپولیس باید بگویم اتفاقات اخیر حتما در این بازی دوستانه تاثیرگذار بوده و بازیکنان ملی پوش دچار افت شدند. به اعتقاد من برانکو حرف عجیبی نزده و حق را به او می دهم و می گویم حق او در این بین ضایع شده است

او درباره دیدار روز گذشته شان مقابل مس رفسنجان از رقابت های لیگ دسته اول گفت: بازی سنگینی بود، مس در 11، 10 هفته گذشته نتایج خوبی کسب نکرده بودند و آنها بهترین نتیجه شان را در هفته شانزدهم مقابل خیبر  6 ـ یک برده بودند و همین موضوع آنها را قدرتمندتر از پیش کرده بود. پیش بینی یک بازی سخت را داشتیم در ادامه یک پنالتی هم به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم آن را تبدیل به گل کنیم. در کل از عملکرد بچه هایمان در مقابل مس راضی هستم.

وی در خصوص رویارویی شان با خیبر خرم آباد اینطور توضیح می دهد:  خیبر تیمی است که غیرقابل پیش بینی است آنها در بعضی بازی ها خوب ظاهر می شوند و در برخی بازی ها بد؛ عملکرد خیبر مثل باران بهاری است اما ما تمام تلاشمان را در این بازی خواهیم کرد تا نتیجه دیدار مقابل مس رفسنجان را جبران کنیم. آنقدر انرژی صرف می کنیم تا از شرمندگی مردم جم بیرون بیاییم و به هدف مان که صعود به لیگ برتر است نزدیک شویم.

سرمربی پارس درباره مقایسه عملکردشان در رقابت های لیگ یک و بازی های دوستانه هم می گوید: اعتقاد به بد بودنمان در رقابت های لیگ دسته اول و نتیجه گرفتن در بازی های دوستانه ندارم. ما در دیدار مقابل پرسپولیس نتیجه را 2 ـ صفر به حریف واگذار کردیم و تنها در رویارویی با اکسین و تراکتورسازی توانستیم پیروز میدان باشیم. ما در نیم فصل توانستیم بازیکنان خوبی مثل حمید غلامی، احسان تاییدی، حسین حجازیان و بابامحمدی را در خط حمله جذب کنیم که حتما در ادامه رقابت ها نتایج خوبی را برایمان رقم خواهند زد.

تارتار 10 تیم را مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر می داند: اگر نیم نگاهی به جدول لیگ آزادگان داشته باشیم به این نتیجه خواهید رسید که 10 تیم شانس صعود به لیگ برتر را دارند. لیگ امسال به نسبت سال های گذشته خیلی جالب، جالب و سخت شده است اما تیمی که در این مسابقات باهوش تر و کم اشتباه تر باشد می تواند به لیگ برتر صعود کند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :