برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاتا بزرگسالان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : ورزشی

رقابتهای انتخابی (ورودی اردوی تیم ملی) بزرگسالان بهمن ماه برگزار می شود.


برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاتا بزرگسالان

تیم ملی کاتا, کومیته انفرادی, مسابقات انتخابی تیم ملی کاتا بزرگسالان, مسابقات انتخابی, بازی های کشورهای اسلامی, تیمی
به نقل از طاها پخش رقابتهای ورود به اردو تیم های ملی بزرگسالان بانوان و آقایان برای حضور در رقابتهای بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در 2 بخش کاتا انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی برگزار می شود.

رقابتهای کاتا (انفرادی و تیمی) بانوان 17 بهمن ماه و مبارزات کومیته طی روزهای 18 تا 21 بهمن ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود.

مسابقات بخش مردان در کاتا (انفرادی و تیمی) و کومیته وزن 55- کیلوگرم روز سه شنبه 19بهمن ماه و سایر اوزان کومیته روز چهارشنبه و پنجشنبه 20 و 21 بهمن ماه به میزبانی هیات کاراته گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

سن شرکت کنندگان در مسابقات کومیته انفرادی باید 18 سال تمام و در مسابقات کاتا حداقل سن شرکت کنندگان 16 سال تمام به بالا باشد.

مسابقه دهندگان کاتا (انفرادی و تیمی) در تمام دوره ها کاتای اختیاری (توکوئی کاتا) اجرا نموده و تیم های راه یافته به مراحل نهایی و رده بندی (تعیین تیم های سوم) باید بونکای کاتای خود را اجرا نمایند.

اوزان کومیته انفرادی،در بخش بانوان اوزان 50-، 55- ، 61- ، 68- و 68 کیلوگرم و در بخش مردان در اوزان( آقایان 55-، 60-، 67-، 75-، 84- و 84 کیلوگرم) خواهد بود.

(مسابقات وزن 55- کیلوگرم آقایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بوده و مسابقات کاراته بازی های کشورهای اسلامی در 5 وزن و از 60- کیلوگرم برگزار می شود.)

برای این مسابقات یک کیلوگرم ارفاق وزنی در نظر گرفته شده است.

حضور در این مسابقات از سراسر کشور آزاد است و محدودیت تعداد شرکت کننده از استان ها وجود ندارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :