اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های جهان به میزبانی یزد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته :

برای اولین بار مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه های دنیا به میزبانی استان یزد برگزار می شود.

اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های دنیا به میزبانی یزد

فوتبال ساحلی, نخستین دوره مسابقات فوتبال, قهرمانی باشگه های کشور
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛عبدالرضا دستا رئیس هیات فوتبال استان یزدگفت: این مسابقات از پنجم تا دهم فروردین ماه سال آینده به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت گلساپوش یزد در محله محمود آباد برگزار می شود.

دستاافزود: این رقابت ها نخستین رویداد مهم بین المللی فوتبال ساحلی در ایران است که زیر نظر سازمان جهانی فوتبال ساحلی و با همکاری دستگاه های متفاوت اجرایی و ورزشی در استان برگزار خواهد شد.

رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: در این خصوص جلسه هایی در سطح کشور و یزد برگزار شده و تا آغاز مسابقات با جدیت برای برگزاری هرچه بهتر رقابت ها اقدام های لازم بعمل می آید.

دستا به اهمیت برگزاری برنامه های فرهنگی در کنار مسائل فنی و میزبانی مسابقات تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود تا رقابت ها با حضور گسترده علاقمندان بنخو شایسته در استان برگزار شود.

رئیس هیات فوتبال استان یزد در ادامه با قدردانی از فعالیت های انجام گرفته کمیته ها در هفته های اخیر به دستاورد سفر خود به مشهد مقدس و حضور در همایش سالانه روسای هیات فوتبال استان های کشور اشاره کرد.

دستا همچنین با اشاره به اینکه باید تمام برنامه ها با جدیت و رعایت مقررات فدراسیون و آیین نامه های داخلی هیات فوتبال استان انجام گیرد بر تداوم و پیگیری آنها تا حصوص نتیجه تاکید نمود.

رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: مسائل فرهنگی و ارزشی در کنار برنامه ها ، برگزاری منظم مسابقات فوتبال و فوتسال لیگ های استان در رده های متفاوت طبق مقررات و پیگیری مسائل و مشکلات باید همواره مدنظر روسای کمیته ها قرار گیرد.

دستا همچنین با بیان اینکه شعار این هیات صداقت ، صبوری و صمیمیت است بر تحقق عملی آنها برای موفقیت بیشتر در تمام عرصه ها تاکید و خواستار حرکت جدی کمیته ها در چارچوب موازین شد.

در ادامه این جلسه کلیپی از عملکرد کمیته ها و برنامه های متفاوت انجام گرفته آنها در هفته های اخیر پخش و بر لزوم اطلاع رسانی درست ، شفاف و صادقانه تاکید گردید.

همچنین در پایان این جلسه ، دبیر و روسای متفاوت کمیته های هیات فوتبال استان یزد با ارائه نقل از در خصوص عملکردها ، برنامه ها و نیازها بر پیگیری مسائل تا رسیدن به هدف تاکید نمودند.

استان یزد دارای حدود 80 تیم در لیگ های استانی و 10 تیم در لیگ کشور است.منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :