ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات جهانی دو و میدانی اعلام شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : ورزشی

سرپرست انجمن دو و میدانی فدراسیون جانبازان و معلولان از مشخص شدن ترکیب تیم های جوانان و بزرگسالان به مسابقات جهانی خبر داد.


ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات جهانی دو و میدانی اعلام شد

بهمن رضایی, فدراسیون جانبازان و معلولان, مسابقات جهانی دو و میدانی, دو و میدانی
به نقل از طاها پخش بهمن رضایی در این خصوص به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: تیم ملی در سال ۱۳۹۵ اردو و مسابقاتی ندارد و اردوهای تیم ملی پس از تعطیلات سال جدید شروع خواهد شد.

وی افزود: مسابقات لیگ باشگاهی دو و میدانی نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد که در کنار این رقابتها انتخابی تیم ملی بزرگسالان و جوانان را نیز برای شرکت در مسابقات جهانی برگزار خواهیم کرد و در پایان این رقابتها ترکیب تیم ملی مشخص خواهد شد.

سرپرست انجمن دو و میدانی فدراسیون جانبازان و معلولان خاطرنشان کرد: پس از انتخابی تیم ملی بزرگسالان ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات جهانی لندن و تیم جوانان برای حضور در مسابقات جهانی سوئیس مشخص خواهد شد.

وی همچنین از تعداد بیشتر بانوان اعزامی به این رقابتها خبر داد و افزود: براساس رکوردهایی که مشخص کردیم کمیته پارالمپیک اجازه داده تا نفر پنجم در فهرست اعزامیان قرار گیرد و امیدوارم با توجه به تمرینات ملی پوشان، تیم اعزامی به مسابقات جهانی لندن بیشتر از اعزامیان به بازی های پارالمپیک ریو باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :