یکی از مسئولان دولت ترامپ به سرقت متهم شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : مجازی

شبکه سی ان ان نقل از داد، یکی از مسئولان تعیین شده از سوی ترامپ برای اداره سمتی بلندپایه در روابط عمومی، به سرقت ادبی متهم است.

یکی از مسئولان دولت ترامپ به سرقت متهم شد

آمریکا, سرقت ادبی, دولت ترامپ

به نقل از طاها پخش ، شبکه سی ان ان نقل از داد، یکی از مسئولان تعیین شده از سوی ترامپ برای اداره سمتی بلندپایه در روابط عمومی، به سرقت ادبی متهم است.

سی ان ان نقل از داد: یک چهره رسانه ای محافظه کار که از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا به عنوان مقام ارشد ارتباطی در یکی از نهادهای مهم منصوب شده، متهم است، در کتابی که در سال ۲۰۱۲ منتشر کرده دست به سرقت ادبی زده است.

رئیس جمهور منتخب آمریکا این چهره را که مونیکا کرولی نام دارد و به عنوان مفسر شبکه فاکس نیوز و مجری یک برنامه رادیویی فعالیت کرده در مقام پست ارشد ارتباطاتی و روابط عمومی در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب کرده است.

شبکه سی ان ان در نقل ازی اعلام کرد، پس از بررسی کتاب منتشر شده از سوی کرولی، دریافته که بالغ بر ۵۰ بخش از این کتاب کپی برداری است و تنها تغییراتی جزئی در آنها اعمال شده است. این بخش ها از منابعی شامل مقاله های خبری، وب سایت ها، نقل از های اندیشکده ها و ویکی پدیا کپی شده اند. به عنوان مثال یک بخش مربوط به حوزه اقتصاد تقریبا به طور مستقیم کپی برداری از یک مقاله منتشر شده در سال ۲۰۰۹ در پایگاه اینترنتی اینوستو پدیا است.

با این حال تیم ترامپ از کرولی در یک بیانیه دفاع کرد و گفت: بصیرت استثنائی و کار سنجیده او درخصوص ایجاد تحول در کشور دقیقا همان چیزی بوده که باعث انتخاب او برای خدمت در دولت ترامپ شده است.

در این بیانیه آمده است: هرگونه تلاش برای بی اعتبار کردن مونیکا حمله با انگیزه های سیاسی است که هدفش پرت کردن حواس از مسائل واقعی پیش روی کشور است.

منبع:ایسنا

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :