بازگشت مشروط پارسه تهران به لیگ برتر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : ورزشی

نشست اضطراری مقامات تربیت بدنی نیروهای مسلح با مسیولین فدراسیون والیبال عصر امروز برگزار شد.

بازگشت مشروط پارسه تهران به لیگ برتر

پارسه تهران, لیگ برتر والیبال, فدراسیون والیبال, والیبال, والیبال پارسه

به نقل از طاها پخش به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سازمان لیگ فدراسیون والیبال روز گذشته با توجه به اینکه باشگاه پارسه به تعهدات خود برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدامی نکرده بود، برابر مفاد بند 7-27 آئین نامه سازمان لیگ پارسه تهران را از لیگ برتر مردان حذف کرد.

در پی این تصمیم، با درخواست تربیت بدنی نیروهای مسلح و مدیریت و بازیکنان و کادر فنی تیم پارسه نشستی اضطراری عصر امروز (یکشنبه) در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح، محمود افشاردوست دییر کل فدراسیون، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، اله وردیان مدیرعامل باشگاه پارسه تهران و کادر فنی و بازیکنان این تیم برگزار شد و رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح با ابراز نگرانی از حالت بازیکنان سرباز این تیم گفت: ستاد تربیت بدنی نیروهای مسلح علاقمند است با برطرف کردن مشکلات مالی موجود، زمینه حضور تیم پارسه را در رقابت های لیگ برتر فراهم کند تا بازیکنان والیبال سرباز که آیندگان این رشته ورزشی ایران هستند، از این موضوع آسیبی نبینند.

در پایان این جلسه دو ساعته بعد از بحث و بررسی مقرر شد، در صورت پرداخت ٣٠ در صد از قرار داد بازیکنان و کادر فنی تیم و تسویه بدهی ها تا روز سه شنبه ٢١ دیماه، تیم پارسه با تمامی بازیکنان و کادر فنی خود روز چهارشنبه ٢٢ دیماه در لیگ برتر مسابقه خواهد داد. همچنین مدیریت باشگاه پارسه موظف است 35 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال پارسه تهران نیز تا شروع مرحله پلی آف و الباقی مبالغ قرار دارد تا پایان فصل پرداخت کند. در غیر اینصورت تیم والیبال پارسه از لیگ برتر والیبال در سال ٩٥ کنار گذاشته خواهد شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :