مهم ترین هدف رضایی از غیبت در تمرین استقلال

تاریخ انتشار پست : 1395-10-20 دسته : ورزشی

کاوه رضایی در دور جدید تمرینات آماده سازی استقلال با غیبت های متوالی خود رکورد جالبی بر جا گذاشته و هر غیبت این مهاجم سرشناس و گران قیمت حاشیه های فراوانی نیز در پی داشته است.کاوه رضایی, استقلالخبرورزشی: کاوه از همان روز اول پوشیدن پیراهن استقلال به عنوان یکی از خریدهای بزرگ تابستان همواره در تیررس قرار داشت و در طول فصل هم با پیش کشیدن پیشنهادش از چین برای چند هفته ای اردوی استقلال را تحت الشعاع قرار داد اما به هر نحوی بود تا نیم فصل ماند و با ۵ گل و ۴ پاس گل مؤثرترین مهاجم این تیم قلمداد شد.

اما این عملکرد خوب برای خرید گران قیمت تابستانی مانند اهرم فشاری شد تا مسئولان باشگاه را مجبور به قبول شرایط جدید در قراردادش کند گرچه ابتدا مدیران استقلال نه تنها زیر بار این خواسته نرفتند بلکه مدعی شدند کاوه رضایی باید به تعهداتی که در قرارداد دارد، عمل کرده و تا پایان فصل به این شکل پیش برود. حتی در این راه افتخاری مدیرعامل استقلال که به شدت از تحریک این بازیکن توسط مدیربرنامه هایش گله مند بود، ورود این بازیکن با مدیربرنامه اش به باشگاه را ممنوع کرد و به صراحت گفت برخی نزدیکان رضایی نباید افکار او را به هم بریزند و باید اجازه بدهند این بازیکن با آرامش همچنان با پیراهن استقلال به درخشش خود ادامه دهد.

اما غیبت های متوالی کاوه رضایی در شروع دور جدید تمرینات پس از استراحت کوتاه نیم فصل نشان داد اختلافات میان این بازیکن و مدیران باشگاه به این سادگی قابل حل نیست چون هم کاوه رضایی و هم افتخاری پای خود را در یک کفش کرده و روی خواسته هایشان پافشاری می کنند اما این اختلافات که منجر به غیبت های متوالی کاوه و حضور او در کلینیک به جای زمین چمن به بهانه درمان مصدومیت کهنه شد، برمی گردد به مفاد اصلی قرارداد مالی و متمم هایی که به عنوان آپشن در قرارداد داخلی این بازیکن گنجانده شده است. بندهایی که کاوه رضایی و مدیربرنامه اش اعتقاد دارند باید در قرارداد اصلی گنجانده و نهایی شود اما باشگاه همچنان روی صحبت های ابتدای فصل مانده و زیر بار رسمی شدن آپشن ها نمی رود. آپشن هایی که مبلغی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان به مبلغ یک میلیاردی که کاوه رضایی با استقلال در سازمان لیگ ثبت کرده، اضافه می کند.

گفته می شود آپشن های قرارداد داخلی کاوه با استقلال به این شکل است؛ ۲۰۰ میلیون تومان برای ۲۰ بازی، ۱۰۰ میلیون تومان برای ۱۰ گل زده به بالا، ۵۰ میلیون تومان برای ۱۰ پاس گل و ۵۰ میلیون تومان برای آقای گلی ضمن اینکه ۱۰۰ میلیون تومان هم برای ملی پوش شدن و حضور در جام جهانی در نظر گرفته شده بود که به نظر می رسد عملی نشود چون کی روش به هیچ عنوان در دعوت دوباره از کاوه رضایی چراغ سبزی نشان نداده است. تمامی این آپشن ها در قرارداد داخلی باشگاه گنجانده شده و کاوه الآن اعتقاد دارد باشگاه باید تمام آنها را در قرارداد اصلی اش در سازمان لیگ ثبت کند تا او مشکلی در راه رسیدن به حق و حقوقش نداشته باشد. گویا پافشاری کاوه برای این است که برخی نزدیکان به او هشدار دادند باشگاه استقلال ضمانتی برای عمل کردن به این تعهدات ندارد و بهتر است او همه چیز را رسمی کند.

در حال حاضر بهترین حربه مهاجم استقلال برای رسیدن به خواسته هایش، غیبت در تمرینات آن هم در آستانه دور برگشت لیگ برتر است. حتی در این راه دخالت علیرضا منصوریان و نزدیکان باشگاه هم جواب مثبتی نداشته و کاوه رضایی حضور در کلینیک و مداوای پای آسیب دیده را به حضور در کارهای تاکتیکی ترجیح می دهد. مصدومیتی که عمده جدی نیست و نمی تواند مانع حضور او در تمرینات شود. با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت واکنش دو طرف به این اختلافات چه خواهد بود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :