دو ماه دیگر برمی گردم | سید احمد محمدی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-20 دسته : ورزشی

نایب قهرمان کشتی دنیا در سال 2014 گفت : از دو ماه دیگر در وزن 65 کیلوگرم به تشک کشتی بازخواهم گشت.


خبرگزاری ایسنا: سید احمد محمدی درباره آخرین حالت خود پس از انجام عمل جراحی، اظهار کرد: پس از انجام عمل جراحی روی پایم، تقریبا پنج ماه بود که از کشتی دور بودم. هم اکنون در حال انجام فیزیوتراپی هستم و تمرینات بدنسازی و آب درمانی خود را زیر نظر دکتر متخصص در قائمشهر آغاز کردم. تصور می کنم تا پایان مراحل درمانی، در دو ماه آینده به تشک کشتی باز گردم.

وی با بیان این که در طی مدت استراحتم پنج کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم، خاطر نشان کرد: چون تقریبا پنج ماه از ورزش دور بودم، پنج کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم، اما الان شرایطم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و سعی ام بر این است که در همان وزن 65 کیلوگرم کشتی بگیرم و دوباره افتخار آفرینی کنم.

محمدی در پاسخ به این پرسش که قصد دارید در چه رقابتی شرکت کنید، اظهار کرد: اگر کادرفنی صلاح بدانید، قصد دارم در مسابقات جهانی 2017 پاریس به میدان بروم. البته قبل از شرکت در این رقابتها باید در انتخابی یا یک تورنمنت شرکت کنم تا امکان حضورم در مسابقات جهانی 2017 فراهم شود.  به هر صورت کادرفنی تصمیم گیرنده است و تابع نظر کادرفنی هستم.

نایب قهرمان دنیا با انتقاد نسبت به مسئولان شهر قائمشهر در پایان گفت : از زمانی که پایم را عمل کردم تقریبا پنج ماه است که خانه نشین شده ام. در این مدت یک بار هم مسئولان شهر قائمشهر سراغی از من نگرفتند تا ببینند در چه شرایط و وضعیتی قرار دارم. وقتی مسئولان شهر خودم چنین رفتاری با من داشتند چه انتظاری می توانم از مسئولان بالاتر داشته باشم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :