ترکیب رویایی پرسپولیس با 9 ملی پوش

تاریخ انتشار پست : 1395-10-20 دسته : ورزشی

با حضور سروش رفیعی در تیم فوتبال پرسپولیس تعداد ملی پوشان این تیم به عدد خارق العاده 9 رسید.


ورزش سه: با حضور سروش رفیعی در تیم فوتبال پرسپولیس تعداد ملی پوشان این تیم به عدد خارق العاده 9 رسید. در تیم پرسپولیس علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضائیان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی طارمی و سروش رفیعی در آخرین اردوی تیم ملی حضور داشته اند ضمن اینکه حسین ماهینی نیز جزو نفراتی است که همواره احتمال دعوتش به تیم ملی وجود دارد. 

سروش رفیعی که به زودی تمرینات خود را با پرسپولیس شروع خواهد کرد با حضور خود در جمع نفرات اصلی تراکم را در خط هافبک بالا می برد. پرسپولیس در حال حاضر کامیابی نیا، رفیعی، مسلمان، امیری، احمدزاده، نریمان دنیا و البته طاهرخانی را برای حضور در پست های متفاوت خط هافبک در اختیار دارد. قبل از این رامین رضائیان هم به عنوان گزینه وینگر راست مد نظر برانکو بود که الآن با حضور رفیعی و نریمان دنیا و افزایش تراکم بازیکنان هجومی به نظر نمی رسد رضائیان دیگر شانسی برای حضور در این پست داشته باشد.

رضائیان که در بازگشت پرسپولیسی ها از دبی در نخستین بازی دوستانه خیلی زود مصدوم شد و البته تا حدی مورد انتقاد برانکو قرار گرفت در حال حاضر راهی ندارد جز اینکه در همان پست دفاع راست تبدیل به بازیکن فیکس پرسپولیس شود که البته این مساله با توجه به نمایش خوب ماهینی به سختی امکان پذیر است مگر آنکه مثل بازی سیاه جامگان ربیع خواه از معادلات بیرون بماند و با حضور ماهینی در پست های دیگر جا برای رامین باز شود.

پرسپولیس برای خط دفاع از ترکیب ماهینی، حسینی، انصاری، ربیع خواه در اکثر بازی ها استفاده کرده اما فشار مطبوعات روی جایگزینی ماهینی به جای ربیع خواه در پست دفاع چپ و بازی ثابت رضائیان است که این اتفاق تا به امروز رخ نداده و برانکو نشان داده که تسلیم این صحبت ها نمی شود.  

البته یک نکته دیگر هم برای پرسپولیسی ها وجود دارد و آن جدایی ربیع خواه از پست دفاع چپ و بازگشت او به پست هافبک دفاعی است جایی که در آن متخصص تر هم هست. اگر ربیع خواه را به عنوان یک هافبک دفاعی ببینیم آن وقت پرسپولیس می تواند از خرید هافبک دفاعی در فصل نقل و انتقالات صرف نظر کند. در این صورت گزینه اصلی دفاع چپ ماهینی خواهد بود تا جا برای بازی پرسپولیس با 9 ملی پوش باز شود.

قرمزها در دفاع محمدامین آرام طبع را دارند که هنوز رضایتنامه او برای جدایی صادر نشده است. اگر او در جمع پرسپولیسی ها باقی بماند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :