از بچگی پرسپولیسی بودم | رفیعی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-20 دسته : ورزشی

هافبک تیم پرسپولیس گفت: شماره 7 شماره مورد علاقه من است و به من انرژی مثبت می دهد.


کاپ: سروش رفیعی بعد از پیوستن به پرسپولیس اظهار داشت: همچنین ذهنیتی را داشتم که در اروپا به فوتبالم ادامه دهم و بیرون از کشور بازی کنم و بایک شرایط خوب هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فنی سیر صعودی داشته باشم. در این برهه زمانی برای بازی در خارج از کشور نرفتم.

وی افزود: با توجه به اینکه بازیکن آزاد بودم. من سال ها در مدرسه فوتبال افشین پیروانی در شیراز بودم و از بچگی پرسپولیس را دوست داشتم. می خواستم که این اتفاق رخ دهد و خوشحالم که اینطور شد. در فوتبال حرفه  ای گاهی اوقات نمی شود با قلب تصمیم گرفت.احساس کردم در حال حاضر شرایط خوبی فراهم است. از تصمیمی که گرفتم خوشحالم و امیدوارم در کنار دوستان در پرسپولیس موفقیت های خوبی را کسب کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: من با دلم به پرسپولیس آمده ام و تا زمانی که احساس کنم موثر هستم در پرسپولیس باقی می مانم. با این نیت آمدم و به دنبال قرارداد سنگین نبودم. تمام تلاشم را می کنم تا پشتوانه ای به نام پرسپولیس به آن چیزهایی که می خواهم برسم. خوشحالم که هواداران پرسپولیس با تمام قلبشان من را قبول دارند.

وی درباره پوشیدن شماره 7 بیان داشت: حضور علی پروین در پرسپولیس به من انرژی مثبتی داد. پیراهن شماره 7 را می پوشم و امیدوارم لیاقت پوشیدن این شماره را داشته باشم. شماره 7 شماره مورد علاقه من است و به من انرژی مثبت می دهد. شخصا این شماره را دوست دارم. این انرژی مثبت و ذهنیت خوب انشاالله ذهنیت های شما را مبنی بر اینکه این شماره خوش یمن نیست عوض کند.

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: از شما و لطف هواداران تشکر می کنم. یکی از مهم ترین دلایل حضور بازیکنان در یکسری از تیم ها  هوادارانشان هستند. حمایت هواداران پرسپولیس را دیده ام. من به خاطر اینکه با تراکتور قرارداد داشتم نمی توانستم واضح صحبت کنم و نظرم را بگویم. امیدوارم که در این تیم بتوانم نظر کادر فنی را جلب کنم و با دعوت به تیم ملی مثل پرسپولیس بدرخشم. این سعادتی است که بتوانم درخششم را در تیم ملی و پرسپولیس با هم نشان دهم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :