انصراف هاوش گنبد از لیگ برتر والیبال

تاریخ انتشار پست : 1395-10-20 دسته : ورزشی

تیم والیبال هاوش گنبد از لیگ برتر والیبال کنار کشید.والیبالخبرگزاری ایسنا: عصر امروز کمیته انضباطی فدراسیون والیبال درباره بازی نیمه تمام هاوش گنبد و شهرداری تبریز جلسه تشکیل داد و بازی را 3 بر صفر به نفع شهرداری تبریز اعلام کرد.

پس از این موضوع تیم هاوش گنبد در اعتراض به رای کمیته انضباطی اعلام کرد که از لیگ کنار می کشد.

هنوز مشخص نیست که این تصمیم قطعی است یا اینکه واکنشی نسبت به تصمیم فدراسیون است.

به علت پرتاب سکه از سوی تماشاگران گنبدی، بازیکنان شهرداری تبریز زمین بازی را ترک کردند و به همین علت بازی این دو تیم نیمه کاره ماند.

سرپرست این تیم با تایید این خبر گفت: همه ناظران دیدند که تیم حریف از سالن خارج شد و در پرونده های قبلی رای به گونه ای دیگر بود. ما مشکلی نداشتیم. همه راضی بودند به جز امیر حسینی. او می دانست که اگر به زمین برود کار نادرستی که انجام داده است رو می شود. به هم تیمی هایش گفت که شما بروید. ناظر بازی تاکید کرد که به زمین بیایند اما اعتنا نکردند و ما نمی دانیم پشت پرده این تصمیم چه بود. حق والیبال گنبد است و ما به خاطر مردم این شهر کناره گیری کردیم. امسال هم این موضوع تکرار شد اما چرا فقط ما را محروم کردند؟ تیشه به ریشه والیبال گنبد زدند.

بیانیه مدیر این باشگاه نیز به شرح زیر است:

«با سلام خدمت هواداران والیبال استان گلستان و خصوصا گنبد کاووس

متاسفانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با رای جانب دارانه در خصوص دیدار نیمه تمام هاوش در برابر شهرداری تبریز که به نوعی توهین این کمیته و فدراسیون والیبال به شما هواداران و نیز پایتخت والیبال ایران محسوب می شود، رای به برتری تیم تبریزی داد. در واقع این کمیته با مظلوم کردن گنبدی ها بر ضعف ناظر ضعیف خود در اداره بازی و سیاه نمایی بازیکن آن تیم سرپوش گذاشت. مطمئنا این باشگاه تا احقاق حق خود کوتاه نخواهد آمد. ضمنا در مورد اتفاقات لیگ امسال و حواشی پشت پرده گفتنی بسیار است که در آینده به طور مفصل به آن خواهم پرداخت. جذاب توجه اینکه این کمیته برای حرکات ناشایست بازیکنان آن تیم و نیز ناظر ضعیف خود هیچ تنبیهی در نظر نگرفته است. با توجه به اینکه عزت و احترام والیبال گنبد و شما هواداران برای ما از همه چیز مهم تر است، برخلاف میل باطنی به خاطر توهینی که به والیبال گنبد و شما هواداران شد انصراف هاوش را از ادامه لیگ برتر سال 95 اعلام می دارم.

مهدی محمدی»

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :