برگزاری مسابقات اتومبیلرانی کشور به میزبانی اهواز

تاریخ انتشار پست : 1395-10-22 دسته :

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان از برگزاری مرحله پایانی رقابت های اتومبیلرانی اسلالوم کشور در پیست غدیر اهواز خبر داد.

برگزاری مسابقات اتومبیلرانی کشور به میزبانی اهواز

اتومبیلرانی کشور, موتورسواری, برگزاری مسابقات, اتومبیلرانی, خوزستان, مرحله پایانی, میزبانی اهواز, ابراهیم جوانمردی, رییس هیات, پیست غدیر اهواز, اسلالوم
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، ابراهیم جوانمردی، رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اظهار کرد: این مسابقات از فردا (پنجشنبه) به مدت 2 روز در پیست غدیر اهواز به انجام می رسد.

وی گفت: در این مسابقات 60 شرکت کننده از سراسر کشور در هر دو بخش آقایان و بانوان با یکدیگر رقابت می کنند. این مسابقات در بخش آقایان در کلاس های تا 1500، تا 2000 و آزاد و در بخش بانوان در کلاس های تا 1500 و تا 2000 برگزار می شود.

جوانمردی افزود: فردا از شرکت کنندگان ثبت نام به عمل می آید و سبعد از آن ها تایم گیری صورت می گیرد و آن اتومبیلرانانی که حد نصاب لازم را به دست آورند، روز جمعه وارد مرحله رقابت می شوند.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان بیان داشت: خوزستان نیز در هر دو بخش آقایان و بانوان شرکت کننده دارد و با تیم کاملی در این مسابقات شرکت می کند. امیدوارم ورزشکاران خوزستانی موفق به کسب مقام شوند.

وی با مثبت بر شمردن شرایط برای میزبانی از این رقابت ها، خاطرنشان کرد: تمام امکانات از جمله رفاهی فراهم شده است تا بتوانیم میزبان خوبی برای این دوره از رقابت ها باشیم.

ابراهیم جوانمردی اذعان داشت: چنین میزبانی هایی به کشف استعدادها، ایجاد انگیزه در نیروهای جوان و جذب آن ها به سمت این رشته بسیار کمک می کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :