توقف۲۰ دستگاه تریلر حامل ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق

تاریخ انتشار پست : 1395-10-22 دسته :

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران در سه روز ساعت گذشته ۲۰ دستگاه تریلر حامل ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان متوقف کردند.


توقف۲۰ دستگاه تریلر حامل ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق

توقیف تریلی حامل کالای قاچاق, کشف کالای قاچاق, بوشهر, دشتستان, ماموران انتظامی
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، سرهنگ علیرضا رزمی امروز با بیان اینکه مبارزه با کالای قاچاق در استان بوشهر تشدید یافته است اظهار داشت: حمل کالاهای خارجی بدون پروانه و مجوز گمرکی قاچاق تلقی می شود و با متخلفان این نواع کالاها برخورد قاطع می شود.

وی با بیان اینکه در برخورد با قاچاقچیان تیم های متفاوت تخصصی پلیسی تشکیل شده است افزود: پلیس برای مبارزه با قاچاقچیان شبانه روز تلاش می کند و هیچ قاچاقچی از چشمان پلیس استان بوشهر دور نمی ماند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه قاچاق کالا بر اقتصاد کشور اثرات و خسارت جبران ناپذیری می گذارد خاطر نشان کرد: با توجه به تأثیر سوء قاچاق بر اقتصاد کشور و تأکید فرماندهی ناجا در برخورد قاطع با این پدیده شوم، پلیس استان بوشهر با برنامه ریزی جامع مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

وی از کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان خبرداد و تصریح کرد: در همین راستا ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در 72ساعت گذشته 20 دستگاه تریلر که مشکوک به حمل کالای قاچاق بودند را توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه کالاهای کشف شده برای انتقال به دیگر مناطق کشور بود گفت: در بررسی های به عمل آمده از وسایل نقلیه توقیفی انواع کالای قاچاق شامل ظروف آشپزخانه، لوازم آرایشی، قطعات و لوازم کامپیوتر فاقد مدارک گمرکی که به صورت قاچاق در حال انتقال به دیگر مناطق کشور بودند، کشف شد.

وی با بیان اینکه در 72 ساعت گذشته در دشتستان 20 قاچاقچی بازداشت و تحویل مرجع قانونی شدند گفت: ماموران انتظامی شهرستان دیلم نیز یک محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال توقیف کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :