ابوبکر بغدادی، رهبر داعش 'با جلیقه انتحاری' می خوابد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-23 دسته : بین الملل

دویچه وله نقل از داد سرکردگان داعش از جمله ابوبکر البغدادی از بیم زنده بازداشت شدن، با جلیقه انتحاری می خوابند.

ابوبکر بغدادی، رهبر داعش 'با جلیقه انتحاری' می خوابد

نیروهای عراقی, بین الملل, سرکرده داعش, تروریست ها, موصل, دویچه وله, داعش, جلیقه انتحاری, عملیات ازادسازی, ابوبکر البغدادی

به نقل از طاها پخش ؛ پایگاه اینترنتی رادیو صدای آلمان(دویچه وله) نقل از داد: بازداشت اعضا و رهبران بلندپایه ی داعش مأموریتی دشوار محسوب می شود. بسیاری از آنان ترجیح می هند که کشته شوند تا اینکه زنده بازداشت شوند، از جمله ابوبکر بغدادی، رهبر داعش که می گویند با جلیقه انتحاری به رختخواب می رود.

دویچه وله افزود: شبکه تلویزیونی آلمانی n-tv با نقل از خبرگزاری کردی 'روداو' نقل از داد که ابوبکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش از ترس اینکه مبادا زنده به دام ارتش عراق یا نیروهای ائتلاف ضدداعش بیفتد، شب ها با جلیقه ی انتحاری می خوابد.

به نقل از خبرگزاری 'روداو' جان دوریان، سخنگوی عملیات زمینی نیروهای ائتلافی علیه داعش در عراق در کنفرانسی خبری در اربیل گفته است: «تجربه ی معمول ما تاکنون این بوده که اعضای این گروه تروریستی داعش می کوشند که زنده بازداشت نشوند.»

او افزوده است: «منابع امنیتی و اطلاعاتی گوناگون و همچنین منابع آزاد دیگر که ما نمی توانیم آن ها را صد در صد تأیید کنیم، حاکی از آن هستند که ابوبکر بغدادی شب ها با جلیقه ی انتحاری می خوابد. از این رو نمی توانم با اطمینان بگویم که آیا ما امکان آن را خواهیم داشت که زنده دستگیرش کنیم.»

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :