عکس های موزه ای که فوتبالیست مشهور را شگفت زده کرده است!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-23 دسته : فرهنگی و هنری

موزه موم اسپانیا، یکی از بهترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری این کشور است.


به نقل از خبرنگارطاها پخش طاها پخش در مادرید پایتخت اسپانیا که بزرگترین شهر این کشور نیز محسوب می شود؛ موزه ای وجود دارد که مجسمه های بسیاری از شخصیت های مهم و بزرگ تاریخ معاصر دنیا را به شکل موم در معرض نمایش گذاشته است.

موزه ای که فوتبالیست مشهور را شگفت زده کرده است!  تصاویر

فوتبالیست های مشهور, معرفی موزه, موزه فوتبالیست ها, موزه موم اسپانیا

در میان این مجسمه های مومی شکل، چهره های آشنایی از ورزشکاران و هنرپیشگان هالیوودی نیز به چشم می خورد که جذابیت این موزه را دو چندان کرده است. به طور کلی می توان گفت موزه موم مادرید، یکی از بهترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری این کشور است.

موزه ای که فوتبالیست مشهور را شگفت زده کرده است!  تصاویر


حضور ستاره پرتغالی در موزه موم مادرید

از جمله چهره های نام آشنای این موزه، کریستیانو رونالدو؛ پردرآمدترین فوتبالیست دنیا است. این ستاره پرتغالی بعد از دیدن مجسمه خود بهت زده شده و می گوید: «این برای من افتخار بزرگی است. تقریبا عین خودم است.» مجسمه رونالدو لباس تیم ملی پرتغال را بر تن دارد.

موزه ای که فوتبالیست مشهور را شگفت زده کرده است!  تصاویر


گفته می شود وی شدیدا به مجسمه مومی خود علاقه داشته و هر ماه یک آرایشگر را به موزه می آورد تا از صحیح بودن مدل موی مجسمه اطمینان حاصل پیدا کند.

موزه ای که فوتبالیست مشهور را شگفت زده کرده است!  تصاویر


شایان ذکر است؛ در قسمت فوقانی این موزه بازدیدکنندگان با حالت اروپا در قرون وسطی، زندان ها و شکنجه گاه های وابسته به حکومت های قرون وسطایی آشنا می شوند، که مشاهده آن صحنه های دلخراشی را برای مخاطبان به همراه می آورد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :