فیلم شوخی در فضای مجازی کار دست شیرینی پز داد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-25 دسته : مجازی

فضای مجازی این روزها انقدر دامن گیر و اغوا کننده شده که افراد را در هر رده سنی و شغلی به خود سرگرم می کند.


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ فضای مجازی این روزها انقدر دامن گیر و اغوا کننده شده که افراد را در هر رده سنی و شغلی به خود سرگرم می کند، تصاویر، ویدئو و مطالبی که به سرعت تولید و بعد از اشتراک در فضای مجازی به هر قیمتی دنبال گرفتن لایک از کاربران هستند.

در ویدئویی از همین جنس شیرینی پز جوانی را در فلوریدای امریکا ببینید که در هنگام تهیه خمیر حس شیطنت و ذوقش گل کرده و آغاز به طناب بازی با خمیر تولید شده کرد. خمیر ورز داده شده بعلت کشش و انعطاف عمده مثل یک طناب در دستان شاگرد نانوا بالا و پایین رفته بدون اینکه از هم جدا و یا پاره شود.

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود، مشخص شدن سطل آلوده گوشه سالن، تکه های آلوده گوشت و ... در فیلم صدای اعتراض کاربران زیادی را برای نقض آشکار قوانین بهداشت برانگیخت، از قضا کارفرمای مجموعه فیلم را می بیند، فیلمی که جدا از حرکت غیر کاری نانوا حکایت از حالت نامناسب شیرینی فروشی او داشت.

الآن مدیر عصبانی بجای لایک فیلم، حکم اخراج نانوا را برایش می فرستد تا درس عبرتی برای او و سایر کارمندان شیرینی پزی باشد.

شوخی در فضای مجازی کار دست شیرینی پز داد  فیلم

شوخی عجیب, خمیر نان, شوخی اینترنتی, شیرینی فروشی, شوخی جالب, شوخی وطنز, خمیر شیرینی پزی, شیرینی پزیبرای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :