افزایش میزان مصرف گاز شهروندان قمی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-25 دسته :

مدیر عامل شرکت گاز استان با بیان این که به دلیل برودت هوا مصرف گاز شهروندان افزایش یافته است،برصرفه جویی در مصرف گاز تاکید کرد.

افزایش میزان مصرف گاز شهروندان قمی

گاز, مدیرعامل شرکت گاز, قم, مصرف بهینه, افزایش مصرف
به نقل از طاها پخش ازطاها پخش ؛محمدی، مدیر عامل شرکت گاز با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف گاز به ویژه در مصارف خانگی گفت: به دلیل برودت هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی، همشهریان باید در کنار استفاده بهینه از گاز اقدامات صرفه جویی را هم رعایت کنند تا دیگر هموطنان هم بتوانند از این نعمت الهی بهره مند شوند.

وی بابیان اینکه میزان مصرف گاز قم در آذر ماه سال جاری 241 میلیون متر مکعب بوده است، افزود: این میزان مصرف در مدت مشابه سال گذشته 256 میلیون متر مکعب بوده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم میزان مصرف گاز در آبان ماه و مهرماه سال جاری در قم را هم به ترتیب 219 و 174 میلیون متر مکعب دانست و گفت: این میزان مصرف در مدت مشابه سال گذشته نیز به ترتیب 198 و 159 میلیون متر مکعب بوده که نشان می دهد در آبان ماه سال جاری و مهرماه سال قبل از برودت زیادی برخوردار بوده و تبع میزان مصرف گاز افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه های دریافت صورتحساب توسط مشترکان خاطرنشان کرد: در راستای تکریم مشترکان سامانه های تلفنی، اینترنتی و پیامکی برای دریافت و اعلام بدهی مشترکیان راه اندازی شده است، همچنین در آینده نزدیک تمامی خدمات پذیری، تغییر نام و اصلاح آدرس مشترک، بررسی شکایات مشترکین، صدور صورتحساب المثنی و... در دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک مقدور می شود.

محمدی با درخواست از همشهریان برای رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گاز سوز تصریح کرد: بازرسی از محل اتصال دودکش ها، بررسی اتصالات گازی، عدم قرارگیری لوازم قابل اشتعال در کنار وسایل گاز سوز و... سبب استفاده بهینه و کاهش خطرات در این زمینه می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :