چرا میزبان دیدار ایران و چین مشخص نیست؟

تاریخ انتشار پست : 1395-10-25 دسته : ورزشی

اردوی پایان سال تیم ملی فوتبال ایران در یکی از دو کشور ارمنستان یا دبی برگزار می شود.


خبرگزاری فارس: پس از اینکه کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان اردوی پرحاشیه تیم ملی از هدایت تیم ملی ایران استعفا داد، تمام برنامه های این تیم روی هواست و برنامه ریزی بعدی کادرفنی برای آماده سازی تیم ملی هنوز مشخص نیست.

در همین راستا تیم ملی قرار است 3 فروردین ماه 96 از هفته ششم رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در دوحه به مصاف قطر برود و این در حالی است که اگر برنامه ها به همین شکل پیش برود این تیم با حداقل برنامه های آماده سازی به مصاف قطر خواهد رفت.

البته در برنامه قبلی تیم ملی، این تیم برای آماده سازی دیدار با قطر قرار است 10 روز زودتر اردوی خود را در دوبی برگزار کند اما فدراسیون فوتبال با توجه به ارتباط تازه با فدراسیون ارمنستان اصرار دارد این اردو در ایروان و در کمپ تیم های ملی ارمنستان برگزار شود. در این بین در صورتی که ارمنستان میزبان اردوی تیم ملی شود باید پرواز چارتر برای سفرهای این تیم به خصوص از ایروان به دوحه مهیا باشد.

این برنامه ها البته زمانی مشخص می شود که سرمربی تیم ملی ایران جلسه ای را با تاج برگزار کرده و پس از استعفایی که داده ابتدا شرایط خود را مشخص کرده و حضورش را در تیم ملی تثبیت کند.

به نقل از فارس، از سوی دیگر دیدار تیم های ملی ایران و چین از هفته هفتم رقابت ها 8 فروردین 96 به میزبانی ایران برگزار می شود و این در حالی است که هنوز میزبان این رقابت از سوی فیفا مشخص نشده است.

در همین راستا نیز در صورتی که کی روش ماندنی شود به زودی جلسه ای بین او و مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار شده و پیشنهاد کی روش مبنی بر ورزشگاه و ساعت برگزاری مورد بررسی قرار گرفته و این پیشنهاد در صورت تصویب برای اعلام بعدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

البته به احتمال عمده این دیدار در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :